Eden vonný olej - zlatý narcis

Příjemná a svěží vůně narcisu vás naladí na přicházející jaro.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
49 Kč
Kód: ARCHIV-PUCK-EOIL71
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Vonný olej Eden, s vůní rozkvetlých narcisů, je určen výhradně pro použití v aromalampě. Vonný olej se vyznačuje jemnou vůní a je vhodný i pro ty, kteří neholdují silným a intenzívním vůním (například vonných tyčinek).

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Narcis je cibulovitá rostliny. Je zvaná jako poslem velikonoc, protože v tu dobu rozkvétá. Je to květina jara. Její čerstvá a jarní vůně připomíná, že začíná nové roční období.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Dejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s ohněm, leštěnými povrchy a kůží. Není na konzumaci.

Obsah
15 ml

Facebook komentáře