DVD - Alternativní medicína, Jiří Janča

DVD - Alternativní medicína, Jiří Janča

Kód: PEM-0115424 Produktové číslo: 8594067910034
Originální dokument s jedinečnými radami a konkrétními postupy Jiřího Janči. Obsahuje recepty a návody na výrobu domácích tinktur, nálevů, čajů a mastí.
Výrobce: EMINENT
Poslední kusy na skladě!
299 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
DVD - Alternativní medicína, Jiří Janča

Alternativní medicína - Komplexní prevence a léčba přírodními prostředky je originální dokument, který vzniknul na základě terapeutických zkušeností a mnohaleté praxe ostravského experta Ing. Jiřího Janči, CSc. (1924 - 2005). S netradiční medicínou se seznámil na západní frontě během 2. světové války a díky svým schopnostem a širokému rozhledu se stal nejuznávanějším znalcem přírodní medicíny u nás, jeho evropsky ojedinělá knižní řada prakticky mapuje všechny základní obory.

Dvě hodiny s Ing. Jiřím Jančou, CSc. přinášejí v autentickém podání desítky jedinečných rad a konkrétních postupů. Hlavní okruhy při tom představují Nemoci dýchycích cest, Kožní onemocnění, Nemoci očí a vady zraku, Lymfatický systém, Potíže hormonální sféry, Nemoci pohybového systému, Potíže krevního oběhu, Vnitřní nemoci a Geopatogenní zóny. DVD obsahuje i recepty a návody na výrobu domácích tinktur, nálevů, čajů a mastí a také postupy na odstranění geopatogenních zón.

Zvláštním bonusem tonoto disku je unikátní veřejná přednáška Jiřího Janči, která se konala 28.června 1991 v Děčíně na závěr programu pomoci alergikům, jenž spolupořádal Čs. červený kříž, a také unikátní rozhovor s ním.

Autor: Jiří Janča
Nakladatelství: Eminent
Vazba: omývatelný potah
Formát: 130 x 190 x 12 mm
Celkový čas: 119:25
Bonus: 30:45

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky