Duchovní praktiky a meditace - A. Novych

Duchovní praktiky a meditace - A. Novych

Kód: KOS-MEDANOVYCH Produktové číslo: 9788090479647
Tato kniha je výborným průvodcem pro každého, kdo se vydal na duchovní cestu. Představuje meditace a duchovní praktiky pro probuzení Duše a vnitřních sil. Kniha obsahuje i informace o Agapitu Pečerském, jeho unikátní portrét a modlitbu za spásu Duše.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
120 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Duchovní praktiky a meditace - A. Novych

Pokud jste četli knihu AllatRa a narazili zde na zmínku o prastarých duchovních technikách pro nalezení své Duše a probuzení vnitřních sil, pak vás jistě bude zajímat tato kniha, která obsahuje všechno potřebné, co potřebujete vědět o duchovní cestě, meditaci Lotosový Květ a dalších meditacích a duchovních technikách. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování svých neobyčejných schopností. Tyto duchovní praktiky jsou unikátním zdrojem pro všechny, kteří prahnou po tom, aby poznali sami sebe a našli svou duchovní cestu.

Nové vydání knihy je rozšířeno o důležité informace týkající se duchovní cesty člověka, rovněž jsou zde nově uvedeny další dvě techniky z knihy AllatRa - meditace Četverik a Pyramida. Kniha obsahuje i informace o Agapitu Pečerském, jeho unikátní portrét a modlitbu za spásu Duše.

Nakladatelství
Ibis 2015 - II. vydání

Počet stran
122
 

Související články Meditace Lotosový květ
Meditace Lotosový květ   
Duše je naše skutečné Já. Duše je antihmotou, částicí z duchovního světa, skrývá se v ní síla, která ve světě hmoty nemá obdoby. Duše je zvláštním generátorem věčné božské síly, který je však třeba nejprve aktivovat. K tomu je nám dána tisíce let stará meditace Lotosový květ, technika, sloužící k poznání a probuzení lidské Duše. Když se v člověku probudí duše, člověk cítí hluboký vnitřní klid a mír, Lásku, mocný pramen Lásky uvnitř sebe samého. Člověk začíná chápat, kdo je Bůh, že Bůh je všudypřítomná entita. Začíná v sobě cítit boží přítomnost a násobí tuto sílu svými pozitivními myšlenkami a pocity. Už se nikdy necítí osaměle na tomto světě, protože Bůh je s ním a je v něm, cítí jeho skutečnou přítomnost. Říká se: „Kdo přebývá v Lásce, přebývá v Bohu a Bůh v něm, protože Bůh je Láska sama“. Detail
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky