Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03  - 1
Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03  - 2
Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03  - 3
Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03 - 1/3Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03 - 2/3Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03 - 3/3

Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03

Kód: KL-DR-ZA-03
Krásná malá drúza záhnědy na matečné hornině jaspisu zaujme především znalce a sběratele kamenů, kteří umí ocenit dílo Matky Přírody ve své přirozené kráse.
Poslední kusy na skladě!
58 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Drúza záhněda na jaspisu ČR - 03

Krásná malá drúza záhnědy na matečné hornině jaspisu zaujme především znalce a sběratele kamenů, kteří umí ocenit dílo Matky Přírody ve své přirozené kráse. Kousek pochází z České republiky, z lokality Zvíkovské podhradí, a má nejen jedinečnou krásu (na fotografiích vidíte z více stran), ale i sílu. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii.

Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně tu drúzu, kterou vidíte na fotografii.

Hmotnost 
18 g

Délka x šířka x výška vzorku
4,2 x 3,2 x 2 cmZáhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, strach, stres, deprese apod. Pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky