Drúza záhněda ČR - 01  - 1
Drúza záhněda ČR - 01  - 2
Drúza záhněda ČR - 01 - 1/2Drúza záhněda ČR - 01 - 2/2

Drúza záhněda ČR - 01

Kód: SCHW-DR-ZAH-01
Sympatický kousek s drúzou záhnědy na matečné hornině pochází z České republiky, z lokality Zvíkovské podhradí.
Poslední kusy na skladě!
62 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Drúza záhněda ČR - 01

Sympatický kousek s drúzou záhnědy na matečné hornině pochází z České republiky, z lokality Zvíkovské podhradí. Svou přirozenou krásou zaujme především znalce a sběratele kamenů, kteří umí ocenit dílo Matky Přírody. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii.

Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně tu drúzu, kterou vidíte na fotografii.

Hmotnost 
78 g

Délka x šířka x výška vzorku
6,5 x 4,2 x 4,5 cmZáhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, strach, stres, deprese apod. Pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky