Dřevěná dekorace - Anděl strážný 30 cm

Připraveno k odeslání
688 Kč
Kód: SODI-TM_04338
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Dekorace strážného Anděla je vyřezána do rozpůleného dřevěného špalíku. Anděl je na přední straně, je lakovaný, zadní strana je plochá, je na ní závěs pro pověšení na stěnu. Dekoraci lze i postavit. Na této kartě zboží je mix dekorací. Každá jednotlivá je vzhledem k použitému kusu dřeva svým vzhledem originální. Dekorace se od sebe mohou lišit šířkou a tloušťkou dřeva či mírně v tvaru vyřezaného anděla. Prosíme, berte na vědomí, že foto je především ilustrační. 

Výška x šířka x tloušťka dřeva

30 x 10 x 4,5 cm

Anděl strážný - láska na celý život
Věř, že Tvůj anděl strážný je s Tebou. Pokud ho požádáš, může Ti pomoci. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Překrásný, do detailu velice precizně zpracovaný anděl je zalit v pryskyřici. Stačí, když tento andělský kámen budeš nosit při sobě, nebo ho podržíš v dlani a předáš andělu svou žádost o ochranu či vedení. Pak už jen věř, že se Ti dostane pomoci kterou zasloužíš, protože každá bytost, žijící na tomto světě, zasluhuje pro sebe to nejlepší. Ty nejsi výjimkou.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Facebook komentáře

Štítky