Dračí mág a vládce povětří, fantasy  - 1
Dračí mág a vládce povětří, fantasy  - 2
Dračí mág a vládce povětří, fantasy - 1/2Dračí mág a vládce povětří, fantasy - 2/2

Dračí mág a vládce povětří, fantasy

Kód: CRYMA-DRG264
Dračí mág je učitelem všech, kdo chtějí dosáhnout svého cíle, splnění svého snu. Přináší jasné poselství: Vše je možné, naprosto vše! Neodbočuj ze své cesty, nenech se svést lákadly, nenech se zmást svou vlastní myslí! Buď trpělivý a pěstuj sebekázeň.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
842 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Dračí mág a vládce povětří, fantasy

Učení dračího mága - jak dosáhnout svého cíle
Stát se dračím mágem, stát se tím, kdo přivolává draky z hlubin podsvětí, z plamenů ohně, z nejtemnějších hlubin moří nebo draky z povětří, vyžaduje dokonalou sebekázeň a vysokou a stabilní úroveň energie. Dračím mágem se může stát jen ten, kdo ovládá síly země, ohně, vody a vzduchu, ten, jehož energie splynula s těmito živly. Být dračím mágem znamená být vodou, být zemí, být vzduchem nebo být ohněm, být všemi tvory, jenž tato území obývají.

Cesta k mistrovství
Dračím mágem se nikdo nerodí, tím se stává. Během staletí, během dlouhých věků Země, učí se čarodějové a čarodějky po celém světě učení ovládání živlů. Během času procházejí tito adepti náročnými zkouškami, testující jejich sebeovládání za každé situace, soustředění i schopnosti. Stát se dračím mágem vyžaduje obrovské odhodlání a ne každý z dračích učedníků dojde až na konec cesty. Teprve po zvládnutí všech náročných zkoušek, smí čaroděj či čarodějka vyvolat svého prvního draka, svého učitele, aby ho naučil svým magickým schopnostem, například umění mizet a zase se zhmotňovat v prostoru nebo umění cestovat napříč dimenzemi a setkávat se zde s bájnými tvory a bytostmi. Dračí magie je těžko pochopitelná, tajemná a mysli obyčejných lidí skryta.

Poselství toho, kdo se stal mistrem
Tato úžasná fantasy soška s čarodějem, který vyvolal svého dračího učitele, podporuje touhu člověka dosáhnout svého vysněného cíle, ať již je jakýkoliv. Soška dračího mága s dračím učitelem přináší jasné poselství.

Vše je možné, naprosto vše! Neodbočuj ze své cesty, nenech se svést lákadly, nenech se zmást svou vlastní myslí! Buď trpělivý a pěstuj sebekázeň. Neúnavně pracuj na své věci, obětuj tomu vše, co je třeba obětovat, přitom pamatuj na to, že máš vše, co potřebuješ, veškerý potenciál pro dosáhnutí svého cíle. A jednoho dne tvůj cíl dojde svého naplnění. 

Materiál
pryskyřice a sklo

Výška x šířka sošky
24,5 x 12 cm

LP

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky