Dračí krev Sumatra - vykuřovadlo 20 g

Dračí krev Sumatra - vykuřovadlo 20 g

Kód: RY-1975
Dračí krev, to je pověstné, tajemné magické vykuřovadlo se super silnou očistnou silou. Dračí krev probouzí smysly, ale zároveň je drží na uzdě, takže je člověk schopen té nejvyšší koncentrace na téma, jež si zvolí.
Poslední kusy na skladě!
139 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Dračí krev Sumatra - vykuřovadlo 20 g

Dračí krev, to je pověstné, tajemné magické vykuřovadlo se super silnou očistnou silou. Dračí krev se vykuřovala již v dobách antiky, kdy platila za jeden z nejsilnějších očistných prostředků. Dračí krev se coby vykuřovadlo používalo i ve středověku při exorcismu. A dnes je tomu ne jinak. Dračí krev má takovou sílu, že odstraní i ty nejtěžší a nejhrubší negativní či nežádoucí energie. Při ochranném vykuřování je její účinek okamžitý.

Dračí krev, zvláštní, temně rudá hmota, je v podstatě pryskyřice několika botanicky odlišných druhů stromů, jež se získává různými způsoby, obecně se však označuje stejným názvem a má také v použití naprosto stejné účinky. Dračí krev vytváří velmi zvláštní, něčím zcela jedinečnou a nepopsatelnou atmosféru. Je cítit ochranný účinek, ale nejen to. Dračí krev probouzí smysly, ale zároveň je drží na uzdě, takže je člověk schopen té nejvyšší koncentrace na téma, jež si zvolí. Velmi zajímavý a dlouhotrvající zážitek! Někdo dračí krev vykuřuje kvůli potenci, kterou zesiluje, někdo kvůli inspiraci, která je prostě ohromná. V podstatě záleží na člověku samotném, co si zvolí, jaký směr, jaké zážitky.

Vůně
Vůně dračí krve je nezaměnitelná a tajemná, intenzívní, dřevitá až sametová.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
20 g v sáčku s popisem

Země původu
Sumatra

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tarotové karty sexual magic Tarotové karty sexual magic Kód: MYST-EX169
Inspirujte se těmito smyslnými kartami plnými vášně a tajemna.
529 Kč
Amulet Venušin Pentagram Amulet Venušin Pentagram Kód: MYST-PR6
Venušin pentagram je amulet zasvěcený tvořivosti, ženské síle, plodnosti a životu.
499 Kč
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm Kód: HT-WAND21
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým…
422 Kč
Náhrdelník korál červený tamblovaný, 45 cm Náhrdelník korál červený tamblovaný, 45 cm Kód: BL-TK50CK
Korál je pro svého majitele mocným ochráncem, chrání ho před násilím,…
145 Kč