Donut kulatý 30 mm - Sodalit

Připraveno k odeslání
118 Kč
Kód: SVK-4601
Kategorie: Donuty
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Být věrný sám sobě, být sobě oporou a nejlepším přítelem, žít své sny, vnímat život v celé jeho kráse, odhodit okovy a beze studu a strachu kráčet svou jedinečnou cestou - to jsou témata modrého sodalitu. 

Donut z polodrahokamu sodalitu dodáváme bez kožené šňůrky (foto ilustrační). Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek, řetízků nebo spon na donuty v naší nabídce zde.

Upozornění
Prosíme, berte na vědomí, že se jedná o přírodní kámen, tedy je každý jednotlivý donut co do kresby a intenzity barvy jedinečný (viz fotografie). Není žádný kámen stejný jako druhý. Matka Příroda tvoří pouze originály.

Sodalit - spojení ducha a hmoty
Sodalit je velice účinný duchovní kámen, přiřazený čakře třetího oka. Vibrace sodalitu je vynikajícím pomocníkem pro všechny, kdo žijí ve svých představách a snech, staví vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Vibrace sodalitu jsou nejsilnější ze všech modrých duchovních kamenů, spojují logiku s intuicí a otevírají bránu vnímavosti ducha dokořán, neboť přináší informace z Vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Tento nádherný modrý polodrahokam podněcuje svého majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří. Vibrace sodalitu posilují naši schopnost myslet do hloubky, přivádí našeho ducha k podstatným věcem a zprostředkuje poznání, že i ve hmotě působí síla ducha. Díky tomu přizpůsobíme realitě své představy a fantazie tak, aby bylo možné je realizovat v našem každodenním životě, s jeho pomocí se lépe koncentrujeme. Přecitlivělým lidem sodalit dodává větší vyrovnanost, potlačuje návaly paniky a strachu, dodává odvahu, vhodný je i pro jedince, kteří se nedokáží ubránit pocitům, že jsou obklopeni nebezpečím. Sodalit je kamenem, který vynáší na světlo stinné vlastnosti člověka a umožňuje, aby je člověk bez posuzování přijal, odhaluje kořeny obav, fóbií, pocitů viny a svazujícího jednání, které člověku brání stát se tím, kým doopravdy je. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Sodalit a léčení
Sodalit udržuje rovnováhu metabolismu, čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, napravuje poškození způsobená ozářením a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při ochraptělosti a poruše trávení. Sráží horečku, snižuje krevní tlak a napomáhá vstřebávání tekutin v těle.
 
Čištění kamene: Sodalit je potřeba zvláště pečlivě čistit pod tekoucí vlažnou vodou nebo přes noc v panenské půdě.
Nabíjení kamene: na drúze křišťálu alespoň hodinu na přímém slunci. Křišťál není podmínkou.

Facebook komentáře

Štítky