Donut kulatý 35 mm - aventurín zlatý

Donut kulatý 35 mm - aventurín zlatý

Kód: BL-DON35AVEZLA
Zlatý aventurín je spojen s energií úspěchu, prosperity a materiálního dostatku. Posiluje vitalitu, rozhodování, vůli a vedení. Aventurín působí vysoce kladně na vše, co má souvislost s prosperitou a majetkem.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
129 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut kulatý 35 mm - aventurín zlatý

Donut ze zlatého aventurínu chrání svého majitele před škodlivými vlivy prostředí (gpz, elektrosmog apod...). Aventurín je navíc kamenem, který je spojen s energií vitality a energie, rozhodování, vůle a vedení. Jeho vibrace přitahují úspěch a dostatek financí. Aventurín působí vysoce kladně na vše, co má souvislost s prosperitou a majetkem. 

Aventurín - kámen prosperity, štěstí a dostatku
Vibrace tohoto polodrahokamu vytváří ochranný štít pro naši auru a uvádí do rovnováhy činnost všech čaker. Aventurín pročišťuje krční čakru a udržuje komunikaci s vyššími rovinami, také pomáhá udržovat soulad mezi fyzickým a duchovním tělem. Jedná se o jeden z nevšestranějších polodrahokamů vůbec. Jeho energie přitahuje prosperitu, bohatství, štěstí, posiluje naše řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje naši kreativitu a pozvedává inteligenci. Často se používá k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog a poskytuje ochranu před zářením z mobilních telefonů.

Aventurín a léčení
Vibrace aventurínu příznivě působí na štítnou žlázu, zajišťuje propojení tkáně s nervovým systémem. Aventurín udržuje rovnováhu krevního tlaku a podporuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, působí preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Aventurín pomáhá při migrénách a potížích se zrakem, léčí nadledvinky, plíce, dutiny, srdce a svalový i urogenitální systém.
 
Očista a nabíjení aventurínu
Aventurín čistíme pod proudem vody, nebo přes noc, v misce s vodou a křišťálem, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.
 
Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky. Každý kámen je originální, foto slouží především pro Vaši ilustraci.
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky