Podívejte se do kategorie Andělé

Donut čtvercový 45 mm - sodalit

Donut čtvercový 45 mm - sodalit

Kód: BL-DONC45S
Přecitlivělost, strach, fóbie, obavy, panika? Tyto zbytečnosti nám brání zhmotňovat naše sny a vize. Pojďme se jich zbavit.
Připraveno k odeslání
147 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut čtvercový 45 mm - sodalit

Donut sodalit
Překrásný tamblovaný donut z opracovaného sodalitu se hodí ke všem těm, kdo žijí ve svých představách a snech, staví si vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Sodalit je učitelem zhmotňování snů, učí nás, že i ve hmotě působí síla ducha.

Sodalit - spojení ducha a hmoty, logiky a intuice
Sodalit je velice účinný duchovní kámen, přiřazený čakře třetího oka. Vibrace sodalitu je vynikajícím pomocníkem pro všechny, kdo žijí ve svých představách a snech, staví vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Vibrace sodalitu jsou nejsilnější ze všech modrých duchovních kamenů, spojují logiku s intuicí a otevírají bránu vnímavosti ducha dokořán, neboť přináší informace z Vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Tento nádherný modrý polodrahokam podněcuje svého majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří. Vibrace sodalitu posilují naši schopnost myslet do hloubky, přivádí našeho ducha k podstatným věcem a zprostředkuje poznání, že i ve hmotě působí síla ducha. Díky tomu přizpůsobíme realitě své představy a fantazie tak, aby bylo možné je realizovat v našem každodenním životě, s jeho pomocí se lépe koncentrujeme. Přecitlivělým lidem sodalit dodává větší vyrovnanost, potlačuje návaly paniky a strachu, dodává odvahu, vhodný je i pro jedince, kteří se nedokáží ubránit pocitům, že jsou obklopeni nebezpečím. Sodalit je kamenem, který vynáší na světlo stinné vlastnosti člověka a umožňuje, aby je člověk bez posuzování přijal, odhaluje kořeny obav, fóbií, pocitů viny a svazujícího jednání, které člověku brání stát se tím, kým doopravdy je. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Sodalit a léčení
Sodalit udržuje rovnováhu metabolismu, čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, napravuje poškození způsobená ozářením a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při ochraptělosti a poruše trávení. Sráží horečku, snižuje krevní tlak a napomáhá vstřebávání tekutin v těle.
 
Čištění a nabíjení sodalitu
Sodalit je potřeba zvláště pečlivě čistit pod tekoucí vlažnou vodou nebo přes noc v panenské půdě. Sodalit nabíjíme na drúze křišťálu alespoň hodinu na přímém slunci. Křišťál není podmínkou.

Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky.
Každý kámen je originální, foto slouží především pro Vaši ilustraci.
 
LP
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky