Donut čtvercový 30 mm - unakit

Donut čtvercový 30 mm - unakit

Kód: BL-DONC30U
Neobyčejný věštěcký a regresní kámen, se schopností rozvíjet kvality Třetího oka, centra našeho vnitřního zraku a intuice.
Připraveno k odeslání
113 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut čtvercový 30 mm - unakit

Donut z polodrahokamu unakitu bude skvělým společníkem pro všechny, kdo se zabývají prací s Třetím okem - centrem naší intuice a vnitřního zraku.

Unakit - cesta zpět i dopředu
Třetí okoUnakit je jedním z oblíbených věštěckých kamenů, jeho síla spočívá v tom, že díky jeho působení můžeme nahlédnout jak do své budoucnosti, tak minulosti. Unakit přináší jasný vhled do minulosti, je skvělým pomocníkem při regresích (pokládá se do oblasti Třetího oka), napomáhá objasňovat příčiny našeho zablokování v současnosti. Ať už se příčiny naší nerovnováhy nacházejí v blízké či vzdálené minulosti (anebo leží na kterékoliv jiné rovině), unakit je dokáže vytáhnout na povrch, do naší analytické mysli, a tím umožnit pochopení souvislostí a následně jejich proměnu. Unakit je kamenem vizí a velkým pomocníkem při rozvíjení kvalit Třetího oka, centra naší intuice a vnitřního zraku. Pokud unakit položíme na oblast Třetího oka při meditaci, umožní nám vyvolávání vizí, současně se zlepší a zintenzívní naše práce s vnitřním zrakem.

Unakit a elektrosmog
Další zajímavou vlastností tohoto zvláštního kamene, je jeho schopnost odrušovat elektromagnetické záření. Jestliže unakit umístíme volně do prostoru (ať už jeden větší kámen, nebo několik ohlazených kamínků v misce), vnese do okolního protředí konejšivou, citlivou energii. Pokud jej položíme do blízkosti televizoru či monitoru PC, dokáže rušit důsledky elektromagnetického znečištění, vycházejícího z přístroje.
 
Unakit a léčení
Unakit podporuje rekonvalescenci po těžkých chorobách, léčí rozmnožovací orgány, napomáhá zdravému těhotenství, podporuje růst kožní tkáně i vlasů a v neposlední řadě se také doporučuje při problémech s nabíráním váhy (jeho působení podněcuje k navyšování tělesné váhy).
 
Očista a nabíjení unakitu
Unakit je třeba často čistit pod proudem vlažné vody, nabíjí se na přímém slunci libovolně dlouho. 
 
Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky.
Každý kámen je originální, foto slouží především pro Vaši ilustraci.
 
LP
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky