Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Kód: BL-DONC30K
Donut z polodrahokamu křišťálu je pomyslnou branou, kterou lze vstoupit do Božského světla. Očištěn od chaotických myšlenek, ponořen do hluboké meditace, koupu se ve světle vědomí.
Připraveno k odeslání
127 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Donut křišťál
Překrásný tamblovaný donut z čirého křišťálu je nádheným kouskem, který jistě osloví všechny milovníky polodrahokamů, obzvláště pak milovníky křišťálů. Křišťál, kámen věštců, šamanů a léčitelů zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá nám odhalit naše životní poslání, povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. 

Křišťál - zkamenělý led posvátných vod
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Tento mocný krystal, kterého si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z anší nabídky šňůrek, lanek či řetízků zde.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky