Fantasy šperky

Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Kód: BL-DONC30K
Donut z polodrahokamu křišťálu je pomyslnou branou, kterou lze vstoupit do Božského světla. Očištěn od chaotických myšlenek, ponořen do hluboké meditace, koupu se ve světle vědomí.
Připraveno k odeslání
113 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut čtvercový 30 mm - křišťál

Donut křišťál
Překrásný tamblovaný donut z čirého křišťálu je nádheným kouskem, který jistě osloví všechny milovníky polodrahokamů, obzvláště pak milovníky křišťálů. Křišťál, kámen věštců, šamanů a léčitelů zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá nám odhalit naše životní poslání, povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. 

Křišťál - zkamenělý led posvátných vod
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je přižazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Tento mocný krystal, kterého si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky.
Každý kámen je originální, foto slouží především pro Vaši ilustraci.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky