Donut kulatý 30 mm - růženín

Donut kulatý 30 mm - růženín

Kód: BL-DON35RUZ
Pravá odvaha sídlí v srdci. Jen ten, kdo přes všechna zklamání je schopen znovu důvěřovat a milovat, nazývá se odvážným.
Připraveno k odeslání
112 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Donut kulatý 30 mm - růženín

Donut růženín
Růženín je kamenem lásky a důvěry. Je kamenem pro všechny, kdo zažili zklamání ve vztazích a v jejich srdcích se usadily stíny. Právě těmto lidem, kteří již nechtějí trpět pro chování druhých a být uzavřeni mezi stěnami svých pochybností a obav, právě lidem, kteří chtějí vyléčit svá srdce a otevřít je znovu lásce, je tento krásný polodrahokam věrným pomocníkem.

Růženín - kámen srdce a lásky
Růženín je jednou z nejoblíbenějších odrůd křemene, je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás evokuje pocity lásky, probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jeho jemné vibrace otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).

Upozornění
Donut dodáváme bez kožené šňůrky.
Každý kámen je originální, foto slouží především pro Vaši ilustraci.

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky