Deník zápisník - Buddha Východu Sleva

Sleva
Připraveno k odeslání
498 Kč
349 Kč
Kód: Sleva-019
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě zboží, které je zlevněno kvůli estetické nebo jiné drobné vadě. Zboží je řádně nafoceno a vada je popsána pro každý konkrétní kus zboží. Prosíme, zvažte řádně, zda chcete toto zboží zakoupit, abychom předešli pozdějším reklamacím na vadu výrobku, na niž zde bylo upozorněno. Děkujeme za pochopení. Produkty ve slevě nabízíme proto, že se jedná většinou o zajímavé zboží, které je buď ještě funkční, nebo je lze opravit či použít jako materiál pro vaše výtvarné či jiné fantazijní počiny. 

Tento deník má lehké estestické defekty na listech uvnitř knihy. První a poslední listy deníku (tedy dva listy) jsou lehce prohnuté, což je způsobeno otlakem vnitřní strany desky deníku o papír. Dále některé ozdobné vnitřní kraje několika listů (3 listy z celé knihy) jsou poznamenané lepidlem a oděrem (což jsme se pokusili vyfotografovat). Jinak je deník zcela v pořádku, jedná se o velmi nepatrné estetické defekty způsobené ruční výrobou. Deník nabízíme za zlevněnou cenu.


Buddha Východu, to je zajímavý, kvalitně vyrobený deník, který pojme šechny vaše sny, návody, rituály, znaky, symboly, zjevení, vize, záměry či nápady... Listy deníku jsou prošité (nikoliv lepené). Obal je z vysoce pevného papíru, zapínání je na gumičku a velký dřevěný knoflík na přední straně. Jednotlivé listy mají okrasný okraj (viz obrázek 3).

Materiál
papír, dřevo, guma

Výška x délka x šířka zavřeného deníku
18 x 12,5 x 2 cm

Rozměry listu papíru
17 x 12 cm

Počet listů cca
72

Facebook komentáře