Dárková sada IINII pro vykuřování

Připraveno k odeslání
967 Kč
Kód: IN-DS-V
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Cedr, santal, kadidelnice, uhlíky, kleště, svíčka, písek a zapalovač - tato dárková sada obsahuje vše, co potřebujete pro vykuřování. Vhodný dárek pro každého začínajícího šamana či šamanku.

Obsah balení

 • keramická kadidelnice trojnožka - možné různé barevné varianty (fotografie ilustrační)
 • písek do kadidelnice 200 g
 • piezoelektrický zapalovač
 • svíčka malá 6,5 x 3,5 cm
 • uhlíky rychlozápalné průměr 40 mm, balení - váleček obsahuje 10 tablet
 • kleště pro manipulaci s uhlíky
 • lněný sáček 13,5 x 9 cm
 • santalové dřevo červené - vykuřovadlo 20 g
 • cedr Atlaský - vykuřovadlo 20 g

Atlaský cedr je nádherným, majestátním, až 30 m vysokým stromem, který roste v Himalájích až do výšky 3000 m n. m. Himalájský cedr se může dožívat stáří téměř 600 let. Dřevo himalájského cedru odolává červotočům, proto je používáno pro stavby domů, mostů, nábytku i svatyň. Rovněž se používá jako vykuřovadlo a zároveň odpuzovač obtížného hmyzu. Vůně cedru má silné účinky. Přináší sepětí se zemí, posiluje, dodává energii, dokáže rozproudit životní sílu, pozvednout ducha. Cedr je výborný při stavech letargie, únavy, vyčerpání a nechuti cokoliv dělat, o něco se snažit. Také se používá v případech, kdy máme pocit, že jsme tzv. v pasti, že z naší situace není úniku, jsme vykolejeni a potřebujeme navrátit ztracenou harmonii. Vůně cedru zahání vše nečisté a nežádoucí, pročišťuje. Vůně páleného cedrového dřeva je zemitá, charakteristicky dřevitá, posilující, hřejivá. 

Santal červený je "bratr" santalu bílého. Jako vykuřovadlo se používal už ve starověku. Červený santal má podobné účinky jako bílý (zklidňuje, uvolňuje tělo i mysl, navozuje podmínky potřebné k meditaci a hluboké relaxaci) , navíc má ještě účinky afrodiziakální. Je spojován s elementem ohně a planetou Venuší. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším. Vůně červeného santalu prohřívá, oživuje a posiluje. Je teplá a dřevitá. Vytváří příjemnou a spokojenou atmosféru.

Jak vykuřovat
Pro vykuřování zvolte vhodné a bezpečné místo. Nejlépe v závětří, z dosahu dětí a zvířat. Položte kadidelnici na nehořlavý povrch. Do kadidelnice nasypte celé balení písku nebo soli. Zapalte svíčku a nad jejím plamenem rozpalte uhlík, který pevně držíte v kleštích. Dbejte, aby se uhlík naplno rožehnul. Dbejte také na bezpečnost, neboť teplota uhlíku je značná. Pak uhlík položte do písku v kadidelnici. Poté nanášejte vykuřovadla dle libosti. Můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další materiál. Kadidelnici nenechávejte bez dozoru a na průběh vykuřování dohlížejte.

Doporučení

 • Pokud chcete vykuřování ukončit a uhlík ještě žhne, vezměte ho do kleští a namočte do nádoby z vodou. 
 • Tablety uhlí ponechávejte v původním obalu a zajistěte, aby měly minimální přístup vzduchu. Zvětralé či navlhlé uhlíky špatně hoří a vydávají hodně dýmu.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost