Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker  - 1
Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker  - 2
Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker - 1/2Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker - 2/2

Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker

Kód: SoD-900640
Svíčky, které vytvoří uvolňující atmosféru i při relaxaci.
Připraveno k odeslání
364 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker

Ručně vyráběné čakrové svíčky vytvoří uvolňující a pokojnou atmosféru kdekoli. Všechny svíčky v této části jsou delikátně navoněné s éterickými oleji, které pomáhají při relaxaci.

Čakry jsou energetická regulační centra našeho těla. Proudí jimi vitální energie, která nás drží na živu. Lidský organismus musí být zásobován ze tří různých pramenů. Potřebuje výživu, vzduch a vitalitu. Čakry jsou centrem energetické potence a tím i zdrojem veškeré energie, která cirkuluje naším tělem mřížovou sítí meridiánů.

Svíčka je vyrobena ze 100 % stearínu či palmového vosku a obsahuje 3% čistého éterického oleje. Stearín je obnovitelný zdroj, který může být vždy  přesazený. Knot je z čisté bavlny. Následkem toho budete mít velmi trvalý jasný plamen a žádný odpad-svíčka sama dohoří. Stearinové svíčky by měly vždy hořet ve skleněné nádobce jinak stearín může prosakovat. To rovněž prodlužuje dobu hoření svíčky. 

Ve skleněné nádobce by mohly hořet 16 - 18 hodin.

Každá svíčka měří přibližně 4.5 x 4 cm a váží přibližně 60 gramů. Sada je s letákem (v angličtině, němčině a nizozemštině) popisující čakrové svíčky, stejně jako úvod ke každé z jednotlivých čaker. 

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky