Podívejte se do kategorie Andělé

Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker  - 1
Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker  - 2
Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker  - 3
Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker - 1/3Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker - 2/3Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker - 3/3

Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker

Kód: SoD-900660
Svíčka vytváří pohodovou a klidnou atmosféru.
Připraveno k odeslání
147 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker

Svíčky vytvoří uvolňující a pokojnou atmosféru kdekoli. Některé svíčky v této části jsou delikátně navoněné s éterickými oleji, které pomáhají při relaxaci.

Čakry jsou energetická regulační centra našeho těla. Proudí jimi vitální energie, která nás drží na živu. Lidský organismus musí být zásobován ze tří různých pramenů. Potřebuje výživu, vzduch a vitalitu. Čakry jsou centrem energetické potence a tím i zdrojem veškeré energie, která cirkuluje naším tělem mřížovou sítí meridiánů.

Svíčka je vyrobena ze 100 % stearínu či palmového vosku a obsahuje 3 % čistého éterického oleje. Stearín je obnovitelný zdroj, který může být vždy přesazený. Knot svíčky je z čisté bavlny. Následkem toho budete mít velmi trvalý jasný plamen a žádný odpad - svíčka sama dohoří.
Stearinové svíčky by měly vždy hořet ve skleněné nádobce, jinak stearín může prosakovat. To rovněž prodlužuje dobu hoření svíčky. 

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky