Dámské tričko orient - Om s Buddhou  - 1
Dámské tričko orient - Om s Buddhou  - 2
Dámské tričko orient - Om s Buddhou - 1/2Dámské tričko orient - Om s Buddhou - 2/2

Dámské tričko orient - Om s Buddhou

Kód: SAR-TX311
Nepřehlédnutelné dámské orientální tričko s posvátným symbolem Óm a Buddhou, je vyrobeno z lehounké bavlny, je ideální na horké letní dny.
Poslední kusy na skladě!
645 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Dámské tričko orient - Om s Buddhou

Nepřehlédnutelné dámské orientální tričko s posvátným symbolem Óm a Buddhou, je vyrobeno z lehounké bavlny, je ideální na horké letní dny. Materiál je lehounký a prodyšný, střih velmi pohodlný. Potisk, vytvořený speciální technikou, je odolný (lze bez problémů žehlit).

Upozornění
Z nám neznámého důvodu vyrábí výrobce orientálních triček všechna dámská trička pouze v jedné velikosti, a to M. Zatím se nám nepodařilo zjistit, proč tomu tak je, a zda hodlá výrobu rozšířit i o další velikosti. Pokud budou dostupné, rádi je objednáme a nabídneme pro vás. Situaci sledujeme. Děkujeme za pochopení.

Buddha je Ten, který se probudil, dosáhl osvícení (vystoupil ze samsáry, z koloběhu znovuzrozování). Kdysi dávno mu bylo Duchovními Bytostmi předáno učení, které mělo osvobodit lidstvo ze zajetí materialismu, učení, které vedlo člověka k osvícení - osvobození jeho duše ze zajetí hmoty. Byla mu předána meditace Lotosový květ, díky které je možné ještě za tohoto života dosáhnout osvícení. Meditace Lotosový květ a všechny okolnosti této záležitosti jsou detailně popsány a vysvětleny v knize AllatRa a Duchovní praktiky a meditace od A. Novych. Původní Buddhovo učení bylo velmi jednoduché a bylo určeno pro všechny. Buddhovi následovníci, zakladatelé buddhismu, však původní prosté techniky a zásady tohoto učení zkreslili a zkomplikovali, takže dnešní buddhismus je čistě náboženstvím s mnohými rituály a ceremoniály a přehnaným uctíváním, mnozí se dokonce Buddhovi klanějí, jako by byl Bohem samotným. Buddha však byl člověk, který dosáhl osvícení. Jeho příběh má být vzorem, ničím víc.

Více informací o Buddhovi - Probuzeném najdete v článku našeho slovníku, pod heslem Buddha.

Óm je projevem nejvyšší duchovní síly, je božským zvukem, posvátnou mantrou, klíčem k objevení Jednoty. Kdykoliv je tento posvátný symbol aktivován (nejčastěji pomocí zpěvu mantry či meditace nad jeho vizuální formou), je aktivováno to nejčistší a nejpůvodnější v nás, je aktivována čistá síla opravdového božského soucitu a lásky. Proto je zpěv Óm manter ve východních náboženstvích běžnou součástí všech rituálů, meditací a modliteb. Možná i vy znáte nejoblíbenější mantru "Óm mani padme Hum".

Více informací o symbolu Óm naleznete ve článku našeho slovníku, pod heslem Óm.

Velikost M (šířka x délka)
43 x 60 cm

Materiál
100% bavlna

Praní a údržba
40 °C - šetrné praní v pračce nebo v ruce
žehlení - min. teplota
Perte odděleně.

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Saloos vonný olej Jasmín 10 ml Saloos vonný olej Jasmín 10 ml Kód: SA-75090
Jeho nádherná a čistá vůně vás uvolní a zavede vás do horkých letních dnů.
64 Kč