Curanatura Carbon kartáček na zuby bambus - soft

Připraveno k odeslání
99 Kč
Kód: HR-1566
Produktové číslo: 8588005460200
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Ekologický zubní kartáček Curanatura je vyroben z bambusu, štětinky jsou z bambusového uhlíkového vlákna. Provedení - soft (měkký).

Délka
17,5 cm

Eko - kartáček
Teno zubní kartáček je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu, pěstovaného udržitelným způsobem. Přírodní štětinky jsou měkké (0,15 mm = soft), na bázi bambusové celulózy, zpracované při vyšší teplotě, čímž dochází ke karbonizaci bambusu. Tímto výrobním procesem vzniká uhlíkové vlákno, které má pozitivní vliv na velmi efektivní čištění zubů a dezinfekci ústní dutiny. Neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

O značce Curanatura
Curanatura dodává na trh přírodní kartáčky, které v sobě snoubí vysokou účinnost s výbornými zdravotními vlastnostmi a ekologickou šetrností. Kartáčky jako jedny z mála na našem trhu splňují všechny standardy stanovené Světovým sympoziem dentální hygieny pro zdravý a vyhovující zubní kartáček. Vyrábějí se bez použití plastů, proto neobsahují ftaláty ani BPA.

Podle odborných rad dentálních hygieniků jsou kartáčky osazeny měkkými a velmi jemnými štětinkami, které nepoškozují zubní sklovinu ani dásně. Kartáčky mají rukojeti z bambusu, který je speciálně tepelně upravený. Bambus obsahuje účinnou látku, která má antibakteriální účinky. Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% biologicky zpracovatelné a jsou baleny v recyklovaném papíru. Povrchová úprava rukojetí kartáčků zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení také karbonizaci jejich povrchu, která rapidně prodlužuje životnost rukojetí, dodává jim voděodolnost a zabraňuje tak usazování nečistot a mikrobů. Pořiďte si kvalitní kartáček z přírodního materiálu, aby vaše dásně i zuby byly zdravé a krásné!

Facebook komentáře

Štítky