Country Life Bio sirup kukuřičný 250 g

Připraveno k odeslání
65 Kč
Kód: CL-420011
Produktové číslo: 8595016520090
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kukuřičný sirup je přírodním sladidlem s nízkým glykemickým indexem.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
Kukuřičný sirup, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Návod k přípravě
Kukuřičný sirup se dá použít na sušenky, do mléčných a sójových výrobků (nápoje, jogurty, dezerty atd.), do obilných produktů (snídaňové cereálie, obilné tyčinky), do sladkostí, pečiva, slouží jako náhražka cukru či medu.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 1314,7 kJ/314 kcal
Bílkoviny: 1,3 g
Sacharidy: 95 g(z toho fruktóza 0 g, glukóza 29 g, maltóza 45 g,  polysacharidy 22 g)
Tuky: 0,5 g

Skladování
Skladujte při teplotě do 20°C.


Informace o značce Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle jejich názoru  k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

Další produkty značky Country Life


 

Facebook komentáře

Štítky