Country Life Rajčata sušená Bio 100 g

Sleva
Připraveno k odeslání
51 Kč
25 Kč
Kód: sle-CL-411081
Produktové číslo: 8595016501709
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zboží je zlevněno z důvodu doby expirace - 31. 1. 2023.

Sušení je nejstarší způsob konzervace, při kterém zůstává zachováno velké množství minerálů a vitaminů. Při sušení dochází k postupnému snižování obsahu vody, tím se zabrání vývoji mikroorganizmů. Rajčata jsou bohatá na betakaroteny, vitamin C, B, lykopeny, chrom, draslík. Mají vysoký podíl vlákniny a neobsahují téměř žádný tuk.

Složení
Rajčata sušená* 88 %, sůl 12%. * produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Návod k přípravě
 Sušená rajčata je možné přidávat do zeleninových a těstovinových salátů, na pizzu nebo do domácího chleba, konzumovat je přímo.

Upozornění
Může obsahovat stopy lepku.

Skladování
Skladujte při teplotě do 20°C.


Informace o značce Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle jejich názoru  k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

Další produkty značky Country Life


 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost