Country Life Popcorn slaný BIO 50 g

Připraveno k odeslání
21 Kč
Kód: CL-641004
Kategorie: Pochutiny, dezerty
Produktové číslo: 8595016500009
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Popcorn vyrobený z kukuřice vypěstované v podmínkách ekologického zemědělství, bez použití GMO.

Popcorn pochází z Ameriky, kde ho jako první pravděpodobně konzumovali indiáni. S masovým vysazováním kukuřice po celých Spojených státech a s průmyslovou revolucí získal na rozšíření i oblibě a rozšířil se do celého světa. Nyní je popcorn typickou potravinou zejména v kinech, lze jej ale připravovat i doma v mikrovlnné troubě, popkornovači nebo obyčejném rendlíku.

Popcorn se připravuje zahříváním zrnek kukuřice, což způsobí jejich puknutí. Struktura škrobu, který zrnko především obsahuje, se změní na pěnovitou, zrnko se „převrátí naruby“ a dostane charakteristický tvar (popisovaný jako květ nějaké bílé květiny).

Popcorn je potravinou velmi levnou, s nízkou energetickou hodnotou (zvláště pokud je připraven bez tuku), vysokým obsahem vlákniny a menším obsahem některých stopových prvků. Z těchto důvodůdietologové doporučují nahradit popcornem některé jiné, pro zdraví člověka méně přínosné pochoutky, jako jsou např. brambůrky nebo pražené solené arašídy.

Složení
Kukuřice pukancová*, olej slunečnicový*, jedlá sůl (max. 5%).*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Upozornění
Vyrobeno v závodě, který zpracovává pšenici a vejce.

Skladování
Skladujte při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti nejvýše 70 %.

Velikost balení
50 g


Informace o značce Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle jejich názoru  k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

Další produkty značky Country Life


 

 

 

Facebook komentáře

Štítky