Country Life Kuskus BIO 500 g

Připraveno k odeslání
52 Kč
Kód: CL-260062
Kategorie: Obiloviny
Produktové číslo: 8595016501549
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kuskus se vyrábí ze sušené pšeničné krupice a je ideální pro rychlé vaření. Vhodný je jako příloha nebo součást zeleninových jídel a salátů, konzumuje se teplý nebo studený.

Složení
Hrubě mletá pšeničná krupice*, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 1 536 kJ/362 kcal
Bílkoviny: 12-15 g
Sacharidy: 71-74 g
Tuky: 1,8-2,2 g

Návod k přípravě
1 díl kuskusu mírně osolte, přidejte koření dle chuti (např. provensálské) a pár kapek panenského oleje a zalijeme stejným 1 dílem vařící vody. Hrnec s kuskusem zabalte do utěrky nechte 10 minut odstát. Po 10 minutách prokypřete vidličkou, aby se neslepil.

Skladování
Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.


Informace o značce Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle jejich názoru  k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

Další produkty značky Country Life


 

 

 

Facebook komentáře

Štítky