Co vám karty prozradí - Mark McElroy

Připraveno k odeslání
298 Kč
Kód: NS-COKARPROZ
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Ještě jste nikdy nevykládali tarot? Nejste přesvědčení, že hromádka sedmdesáti osmi kousků papíru je vskutku schopná poskytnout vám odpovědi a rady? Pak přijměte tuto výzvu a sami zjistěte, jakým způsobem vám tarot dokáže posloužit. 
Tarot má na víc než být pouhým prostředkem předpovídání budocnosti. Kniha Co vám karty prozradí? Představuje soubor dovedností, které v praxi lze dobře využít: obsahuje cvičení zabývající se věštěním, meditací, ukládaním informací do paměti, řešením problémů a mnohým dalším. Na konci programu navíc najdete přehled, který vám umožní podchytit ty možnosti praktického využití, které vás nejvíce dostaly. 
Jakmile projdete cvičeními, skutečně a doslova začnete vykládat karty. Během pouhých patnácti minut denně se totiž dobře obeznámíte s tím, co každá karta znamená aniž byste museli namáhavě memorovat. 
Hravý přístup a zkušenosti ,,na vlastní kůži“ vám pomůže, abyste se okolo tarotu naučili všemu možnému, takže potom kromě jiného dokážete: během nekolika minut přijít na spousty nápadů použitelných při tvůrčím psaní, výtvarné či jiné umělecké činnosti, zaměřit mysl, což vám umožní lépe meditovat, snadněji a kvalitněji vyvolávat zrakové představy nebo vjemy dalších smyslů, lépe porozumět symbolice a vzkazům svých snů, předvídat výsledky událostí svého života. 
Třicet rychlých a zábavných pokusů je sestaveno tak, abyste poznali přímo na sobě, jak tarot ve skutečnosti funguje. Vše, co k tomu potřebujete, je tato kniha, balíček tarotových karet a otevřená mysl.

Popis:1 x kniha 156 stran, pevná vazby, česky

Autor: Mark McElroy

Vydal: Fontána / 2010

MK

Facebook komentáře

Štítky