Co vám karty prozradí - Mark McElroy

Co vám karty prozradí - Mark McElroy

Kód: NS-COKARPROZ
Tato kniha představuje soubor dovedností, které v praxi lze dobře využít.
Poslední kusy na skladě!
298 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Co vám karty prozradí - Mark McElroy

Ještě jste nikdy nevykládali tarot? Nejste přesvědčení, že hromádka sedmdesáti osmi kousků papíru je vskutku schopná poskytnout vám odpovědi a rady? Pak přijměte tuto výzvu a sami zjistěte, jakým způsobem vám tarot dokáže posloužit. 
Tarot má na víc než být pouhým prostředkem předpovídání budocnosti. Kniha Co vám karty prozradí? Představuje soubor dovedností, které v praxi lze dobře využít: obsahuje cvičení zabývající se věštěním, meditací, ukládaním informací do paměti, řešením problémů a mnohým dalším. Na konci programu navíc najdete přehled, který vám umožní podchytit ty možnosti praktického využití, které vás nejvíce dostaly. 
Jakmile projdete cvičeními, skutečně a doslova začnete vykládat karty. Během pouhých patnácti minut denně se totiž dobře obeznámíte s tím, co každá karta znamená aniž byste museli namáhavě memorovat. 
Hravý přístup a zkušenosti ,,na vlastní kůži“ vám pomůže, abyste se okolo tarotu naučili všemu možnému, takže potom kromě jiného dokážete: během nekolika minut přijít na spousty nápadů použitelných při tvůrčím psaní, výtvarné či jiné umělecké činnosti, zaměřit mysl, což vám umožní lépe meditovat, snadněji a kvalitněji vyvolávat zrakové představy nebo vjemy dalších smyslů, lépe porozumět symbolice a vzkazům svých snů, předvídat výsledky událostí svého života. 
Třicet rychlých a zábavných pokusů je sestaveno tak, abyste poznali přímo na sobě, jak tarot ve skutečnosti funguje. Vše, co k tomu potřebujete, je tato kniha, balíček tarotových karet a otevřená mysl.

Popis:1 x kniha 156 stran, pevná vazby, česky

Autor: Mark McElroy

Vydal: Fontána / 2010

MK

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky