Číhala Med pastovaný květový 900 g

Připraveno k odeslání
371 Kč
Kód: CL-423033
Produktové číslo: 8594033380106
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pastovaný med vzniká úpravou medu za studena, řízenou krystalizací - speciálním, dlouhým mícháním. Zachovává si hodnotné biologicky cenné aktivní látky. Má pastovitou až krémovou konzistenci s jemným perleťovým leskem a je velmi vhodný pro natírání na pečivo, protože se dobře nabírá a nestéká.

Složení
Med pastovaný květový, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Návod k přípravě
Med používejte v přirozeném stavu pro přímou spotřebu, do čaje a jiných nápojů, při přípravě rozličných pokrmů a pochutin či na pečivo.

Upozornění
Není vhodné pro osoby s alergií na včelí produkty.

Skladování
Uchovejte v temnu do 25°C.

Země původu
ČR


Informace o značce Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle jejich názoru  k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

Další produkty značky Country Life


 

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují