Chryzopras citrónový surový Brazílie L

Připraveno k odeslání
55 Kč
Kód: CRYMA-CHRZS-L
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu surových chryzoprasů z Brazílie. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2,5 - 4,5 x 2 - 3,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 10 - 22 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda to ani jinak neumí wink, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus surového chryzoprasu.

Upozorňujeme, že se jedná o surový, neopracovaný kámen, hrany mohou být ostré. Ukládejte z dosahu dětí a osob, které by se mohly zranit!

Chryzopras - tvé místo ve světě
Jablko z nebeského stromuChryzopras nejspíš spadl ze stromu jabloně, rostoucí v samotných nebesích. Chryzopras člověku dodává víru, že je součástí vyššího božského celku, uvádí ho do stavu hluboké meditace, přináší lásku k pravdě, učí nás umění odpuštění a soucitu, pomáhá nám přijímat sám sebe i druhé takové, jací jsme, přináší rovnováhu mezi ideály a skutečnosti, zabraňuje ukvapenému jednání. Síla vibrací chryzoprasu nám také pomáhá rozvíjet a uplatňovat svoje talenty směrem ke společenství, ve kterém žijeme, pomáhá nám udržet si důvěru v mezilidských vztazích. Vibrace chryzoprasu jistě oceníme při naší introspekci (pohledu do svého nitra) - díky nim lépe nalezneme bloky a egoistické motivy skrývající se za naším jednáním v minulosti a pochopíme jejich důsledky pro osobní vývoj teď a tady. Chryzopras překonává naše nutkání k prchlivým a impulzivním myšlenkám a činům, staví se proti odsuzování druhých, dodává nám pocit bezpečí, důvěry a stability, pomáhá nám nalézt a ukotvit své místo ve světě a důvěřovat mu. Chryzopras nabíjí srdeční a křížovou čakru, zahání noční můry, proto je vhodný pro všechny, kdo tímto trpí.

Citrónový chryzopras je odrůda, vyznačující se zelenou barvou tak světlou, že působí dojmem bílé. Jeho vibrace jsou jemné a silné zároveň. Na první pohled nevýrazný kámen čistí dokonale srdeční čakru od starých bolestí, traumat, ran, křivd. Posiluje trpělivost a víru v Boha, ve vyšší sílu, která člověka vede a nenechá jej padnout. Vše má svůj smysl, dobu trvání a své řešení. Každé utrpení má svůj konec. Vše, co je, má být poznáno a prožito, teprve pak se může navrátit do Podstaty - do Jednoty. Tak nezoufej... Citrónový chryzopras stále vyzařuje míruplnou energii. Nabádá ke klidu a smíru, zdůrazňuje vědomí Jednoty, podporuje konstruktivní řešení a spolupráci.

Chryzopras a léčení
Chryzopras má silné detoxikační účinky, podporuje funkci ledvin, léčí zrak a duševní nemoci, blahodárně působí na kožní problémy, srdeční choroby a poruchy fuknce štítné žlázy, udržuje v rovnováze hladinu hormonů a uzdravuje trávicí systém. Chryzopras léčí celkovou churavost a slabost našeho těla a naplňuje ho léčivou vesmírnou univerzální energií. Jako kámen srdeční a křížové čakry zvyšuje plodnost, zbavuje svého majitele neplodnosti způsobené infekcí a chrání před pohlavně přenosnými chorobami. Chryzopras pozitivně působí na naše vnitřní dítě, neboť uvolňuje emoce uzamčené v nitru dětství. Zmírňuje klaustrofobii.
 
Očista a nabíjení chryzoprasu: Kámen čistíme omýváním vlažnou vodou a nabíjíme krátce na slunečním či na měsíčním světle. Pozor! Na slunci může blednout!

Facebook komentáře

Štítky