Chřestidlo Dešťová hůl kaktus Atacama mini

Připraveno k odeslání
217 Kč
Kód: RAI-15
Kategorie: Hudební nástroje
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kaktus AtacamaChřestidlo z kaktusové paličky, který roste na poušti Atacama v Chile je vyrobeno z již uschlé části kaktusu, která byla uvnitř vyhloubena a vyčištěna. Bodliny se z kaktusu ostříhaly a vlepily dovnitř paličky. Ta se před zapečetěním ještě naplnila drobnými oblázky. Dokončeno barevným bavlněným zavinováním. Užijte si zvuk deště z pouště...

Zvuk dešťové hole je hluboce relaxační. Přesýpání drobných kamínků uvnitř hole z kaktusu zklidňuje mysl a vede k postupnému ponoru do meditativního stavu. Díky vnitřní konstrukci a použitým materiálům je zvuk při přesýpání jemný a nesmírně příjemný.
Dešťová hůl (rainstick) je hudební nástroj i relaxační pomůcka, která se využívá v muzikoterapii. Tato dešťová hůl je vyrobena z kaktusu enchinopsis, který roste v poušti Atacama v Chile, ve výškách 2500 - 3500 m.n.m.. Kaktus je vyhlouben a uvnitř je labyrint jehel, kterými se při přesýpání valí malé kamínky nebo semínka, aby vytvořily zvuk podobný dešti nebo plynoucí vodě. 

Upozornění
Na této kartě je mix chřestidel, které se od sebe liší barvou bavlněného ozdoby, vzhledem a průměrem (v řádech milimetrů) i zvukem. Jedná se o přírodní materiál, každé chřestidlo je originální. V případě vaší objednávky pošleme takové, které je aktuálně skladem. Děkujeme za pochopení.

Materiál
kaktus, bavlna

Celková délka cca x průměr
15 x 3,8 cm

Vyrobeno v Chile.

Facebook komentáře

Štítky