Chlorella japan s lactobacillem - velké balení

Chlorella japan s lactobacillem - velké balení

Kód: ARCHIV-HL-CHLJAPLAC750
Chlorella Japan s lactobacillem.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
569 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Chlorella japan s lactobacillem - velké balení

Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě. Chlorella je jednou z nejstarších forem rostlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobně více chlorofylu než ostatní zelené rostliny. Byla objevena již v roce 1890 holandským mikrobiologem M. W. Beijerinckem a je celosvětově známá pro své pozitivní účinky. 

Chlorella je nejvíce konzumována v Japonsku, kde je nutričním doplňkem číslo jedna. Více než deset milionů Japonců ji užívá pravidelně. Japonsko je také jejím největším producentem. Chlorella Japan pochází z chráněné přírodní oblasti v souostroví Rjúkjú s čistým vzduchem a čistou vodou, bohatou na minerální látky. Tablety Chlorelly Japan obsahují pouze 100 % řasu s vysokým obsahem chlorofylu a látky CGF. Chlorella je přirozeně bezlepková zelená potravina, mohou ji tedy používat i lidé s celiakií.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Sválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
- vitalita, tonus, energie, imunita, přirozená obranyschopnost
 

Složení
Tablety Chlorelly Japan neobsahují plnidla, pojidla a jiné chemické látky, pouze 100 % řasu chlorella.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 402 kcal
Bílkoviny: 58,60 g
Sacharidy: 20,90 g
Tuky: 9,3 g
Vápník: 662,40 mg
Hořčík: 251,10 mg
Železo: 148 mg
Chlorofyl: 3,34 g
Lactobacillus: 1000 mg

Užívání
Doporučené dávkování: 2× denně 6 – 12 tablet min. 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců. Pokud se zpočátku objeví plynatost, je to důsledek zrychlené střevní činnosti. Tento stav se upraví, jakmile dojde k pročištění trávicího ústrojí.

Velikost balení
750 tablet


Informace o značce Health link

Společnost Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

V roce 2000 byla založena v Olomouci společnost Health Link s.r.oOd počátku byli vedeni myšlenkou nabídnout svým zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Jejich výrobky splňují požadavky na zdravou výživu a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Součástí programu jsou výrobky pro bezlepkovou výživu, vegetariány, diabetiky a makrobiotiky. 

V současnosti je Health Link dynamicky se rozvíjející společnost se snahou dále rozšiřovat nabídku kvalitních produktů. Jejich hlavním cílem je kvalita výrobku. Z tohoto důvodu věnují maximální péči výběru surovin a obchodních partnerů. Řada z nich splňuje požadavky na GMP (Good Manufacturing Practise), jejich potravinové doplňky jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví. Potraviny v bio kvalitě jsou pravidelně kontrolovány organizací pro kontrolu ekologického zemědělství (KEZ Chrudim) a obdržely příslušný certifikát. 

Další produkty značky Health link


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.