Chicza Mexická žvýkačky Máta kadeřavá BIO 30 g

Připraveno k odeslání
57 Kč
Kód: GINK-A0026
Kategorie: Pochutiny, dezerty
Produktové číslo: 7503011006311
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Žvýkačky nabízené reklamami a běžně prodávané obsahují chemické přídatné látky (barviva, zlepšovadla chuti, umělá sladidla). Víte, že doporučený denní maximální příjem umělých sladidel (aspartam, acesulfam, sorbit apod.) splníme už při vyžvýkání několika (2-3) dražé žvýkačky? A víte také, že umělá sladidla by vůbec neměly konzumovat děti a těhotné ženy? 

Žvýkačka pro svěží dech s mátou kadeřavou
Jedinečné bio žvýkačky z deštného pralesa a první ekologicky certifikované. Přírodní složení žvýkaček Chicza zachytává vůni a chuť čerstvého ovoce, bylin a originální gumovou a žvýkací konzistenci. Velkou výhodou složení je, že jsou ekologicky odbouratelné. Základní surovinu pro výrobu těchto žvýkaček tvoří přírodní latex, který se získává z vysokých stromů Chicozapote v jihovýchodním Mexiku. Tato biožvýkačka je na rozdíl od běžných žvýkaček biodegradabilní, během několika týdnů se v přírodě sama rozloží.

Složení
Sušená třtinová šťáva* 37%, gumový základ* 35% (obsahuje E 170 uhličitan vápenatý), glukóza* 24%, agávový sirup* 3%, aroma (máta kadeřavá*).*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Skladování
Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.

Velikost balení
30 g

Facebook komentáře

Štítky