Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02  - 1
Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02  - 2
Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02  - 3
Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02  - 4
Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02 - 1/4Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02 - 2/4Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02 - 3/4Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02 - 4/4

Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02

Kód: LEN-CH-02
Nebesky modrý chalcedon přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí.
Poslední kusy na skladě!
232 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Chalcedon modrý vrtaný na lanku 02

Sebevědomí, kreativita, komunikace, přátelství, sociální cítění, empatie - to je pole působnosti nebesky modrého chalcedonu. Vrtaný chalcedon (o velikosti 4 x 2,8 cm) je zavěšen na pevné, víceřadé struně světle modré bravy s postříbřeným uzavíráním. Náhrdelník se uzavírá vsunutím jednoho konce zavírání do druhého a pootočením do polohy, v němž se část zapínání zaklesne ve vnitřku druhé části zavírání. 

Na této kartě zboží je k dispozici pouze tento jediný kus.

Délka lanka
42 cm

Chalcedon - kámen řečníků
Chalcedon je ztělesněním duševní přizpůsobivosti a výmluvnosti. Ne nadarmo se mu říká "Kámen řečníků", je to kámen komunikace ve všech úrovních, chalcedon nám slouží jako pomocník při telepatické a duševní komunikaci, ať už jde o rostliny a zvířata, vyšší duchy přírody a anděly, nebo živé formy z jiných dimenzí a planet. Tento nebesky modrý nádherný polodrahokam přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí. Vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře, zahání nepřátelství a melancholii mění v radost. Je to úžasný kámen, který pomáhá svému majiteli zapomenout na pochybnosti o sobě samém, vede ho k sebereflexi a činí ho otevřeným a laskavým ke svému okolí. Chalcedon harmonizuje tok energie mezi tělem, myslí i duchem, otevírá srdce i mysl novým podnětům, podporuje kreativní snažení, zahání smutek, strach, i zlé sny, posiluje odvahu a sebevědomí.
 
Poselství chalcedonu
Poselství chalcedonu je jasné: Nikdo není naším nepřítelem, všichni jsme na jedné lodi, všichni jsme si rovni a můžeme si navzájem pomáhat a inspirovat se. Rozdílnost lidských povah není na překážku, naopak.
 
Jeden zajímavý tip
Říká se, a opravdu to tak funguje, že dýchneme -li na kámen a poté se jej špičkou jazyka lehce dotkneme, přejdou do nás energie tohoto kamene a naše komunikační schopnosti, sociální cítění, dobrá vůle i kreativita budou mnohem výraznější.
 
Chalcedon a léčení
Chalcedon je kámen s vysokým očistným účinkem, pomáhá léčit vše špatné, likviduje usazeniny minerálů v cévách, léčí nezhojené rány. Výborně se uplatní při zánětlivých stavech, horečkách (zchlazuje). Jeho vibrace snižují příznaky senility a demence, posilují imunitu, vitalitu a tělesnou energii, hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový a lymfatický systém. Chalcedon taktéž posiluje mateřský pud a zvyšuje tvorbu mateřského mléka.
 
Čištění a nabíjení polodrahokamu chalcedonu
Kámen čistíme pod proudem vlažné či studené vody, nabíjíme na drúze křišťálu či bez ní, na paprscích slunečního svitu. Chalcedon má nejraději očistnou lázeň v říční vodě (čím čistější voda, tím lépe), kdy je částečně ponořen a částečně vystaven slunečním paprskům.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky