Červený korál set stříbro Ag 925/1000 Sleva - 1
Červený korál set stříbro Ag 925/1000 Sleva - 2
Červený korál set stříbro Ag 925/1000 Sleva - 3
Červený korál set stříbro Ag 925/1000 - 1/3Červený korál set stříbro Ag 925/1000 - 2/3Červený korál set stříbro Ag 925/1000 - 3/3

Červený korál set stříbro Ag 925/1000 Sleva

Kód: sle-BOMB-2219 Sleva
Tento nádherný elegantní set z pravého houbového korálu a stříbra Ag 925, bude krásným dárkem pro každou ženu či dívku.
Poslední kusy na skladě!
Sleva 30%
Cena před slevou: 1.489 Kč
1.042 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Červený korál set stříbro Ag 925/1000 Sleva

Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Krásný stříbrný set s červeným korálem je zlevněn z důvodu praskliny v karabince (viz fotografie 3). Tato prasklina je viditelná, avšak na funkčnost nemá absolutně žádný vliv. Další prasknutí nebo ulomení nehrozí. Vše je jinak zcela v pořádku. Prodáváme za zlevněnou cenu.Tento nádherný elegantní set náhrdelníku a náušnic z pravého houbového korálu a stříbra Ag 925 bude krásným dárkem pro každou ženu či dívku. Náhrdelník je tvořen přívěskem ve stříbře a koženým řemínkem s karabinkou na uzavírání. Set dodáváme s popisem k červenému korálu v sáčku bez dárkové krabičky.

Délka náhrdelníku
46 cm

Rozměry přívěsku (měřeno bez očka)
4 x 3,1 cm

Rozměry přívěsků u náušnic - průměr
2,7 cm

Materiál
houbový korál, stříbro Ag 925Korál houbový - dcera moře
Název korál pochází z řečtiny a v překladu znamená "dcera moře". Houbový korál je pro svého majitele mocným ochráncem, chrání ho před násilím, nehodami, lupiči, otravami, depresemi, posedlostí, vražednými a sebevražednými myšlenkami, panikou a nočními můrami. Korál vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny, proto je často vyhledáván lidmi, kteří trpí nekvalitním spánkem, způsobeným špatnými sny a nočními můrami. Korál je také velmi vhodný pro děti, poskytuje jim stáletrvající ochranu.

Korál a léčení
Korál má pozitivní vliv na ženskou neplodnost. Červené korály se používají při menstruačních potížích, neplodnosti, při poruchách trávení, bolestech trávicího ústrojí, očních potížích. Věří se, že korál zastavuje krvácení.
 
Něco o korálech
Korály jsou zkamenělé schránky mořských korýšů. Ještě v nedávných dobách byly korály volně těženy a využívány ve šperkařském průmyslu, ale během let, vlivem zhoršujících se klimatických podmínek, kvality vody (teplota, PH) a mnoha dalších faktorů, začaly kolonie korálů - korálové útesy - postupně mizet. Dnes jsou ohroženy téměř všechny druhy korálů, kromě korálu houbového a bambusového, které jsou odolnější a hojné. Pro představu - podle nejnovější studie Australského ústavu pro mořský výzkum je více než 50 % korálových útesů u pobřeží Austrálie (na fotce níže ohrožený australský korálový útes) nenávratně ztraceno a do budoucna hrozí jejich úplný zánik. Faktorů ovlivňujících existenci korálových útesů je mnoho, míra jejich ohrožení je alarmující a proto je dnes jejich těžba zakázána.
 
Korálový útes u Austrálie
 
Jak rozeznat pravý korál od falzifikátu
Kvůli nedostatku vzácných a ušlechtilých druhů korálů dochází samozřejmě k jejich falšování, protože poptávka stále trvá. Na trhu jsou k dostání mnohé falsifikáty vyrobené z barvené pryskyřice, umělé hmoty, porcelánu, kosti či skla. Prvním vodítkem k identifikaci pravosti ušlechtilého korálu by měla být cena. U pravého ušlechtilého korálu je nápadně vysoká, už proto, že se již netěží a jeho zpracování je nesmírně náročnou záležitostí. Cenu určuje také gramová váha. Obarvený nebo falešný korál lze poznat buď podle usazení barviva v záhybech a prohlubních (první případ), nebo podle kompaktního zabarvení (druhý). Přírodní korál má zabarvení nestejnoměrné, někdy žíhané, se světlejšími místy, ale nikdy se vám nestane, že by byl červený (nebo oranžový či černý) jen na povrchu. Existuje mnoho druhů korálů. Zlatý, černý, andělský......  Orientace je nesnadná. Jestli chcete omezit možnost omylu ve výběru, zaměřte se na druhy hojné a nenapodobované. Houbový, růžový, větvičkový (často pod názvem "chips")... bambusový korál je také hojný, ale s železnou pravidelností barvený.
 
Korál houbový v naší nabídce pochází z jihočínského moře, jeho těžba je legální. Tento korál má výrazně pórovitou strukturu, je opracován a povrchově upraven. Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.