Celostní medicína v praxi

Celostní medicína v praxi

Kód: PEM-0098645 Produktové číslo: 9788073363369
Praktické použití léčivých energií barev, čaker, drahokamů, myšlenek a bylin.
Fontána Výrobce: Fontána
Poslední kusy na skladě!
238 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Celostní medicína v praxi

Tato kniha je rozsáhlým úvodem, s jehož pomocí můžeme objevit a prakticky používat jemné energie, které rozhodujícím způsobem ovlivňují naše celkové bytí, naši vnitřní harmonii, naše zdraví a naši vitalitu a naši celkovou svěžest.
Autorka nepokládá nemoci - narušení našeho způsobu prožívání a prociťování života - za příčinu, nýbrž za symptom, a popisuje možnosti, jak se s nemocí vyrovnat tvořivým způsobem a jak si tím vytvořit dobrý základ pozitivního vývoje situace a rozvoje osobnosti. Její práce navíc obsahuje mnoho praktických rad a dopuručení, jak aktivně nastavit jemnými prostředky výhybku do budoucnosti, nezatížené bolestí a nemocí. Krok za krokem vysvětluje souvislosti těla, duše i ducha a odhaluje mnohotvárné možnosti, jak přispět k celostnímu procesu uzdravení pomocí barev, drahých kamenů, energií čaker, bylin, ovocných plodů apod.
Z mnohaleté zkušenosti s prací s jemnými léčivými energiemi pocházejí četné rady, tipy a recepty na pěstování vnitřní i vnější krásy a kodice, jako jsou například "energetický nápoj", "anglický královský nápoj", "elixír mládí", "regenerace těla", "povzbuzení životního ducha"..., které si dokáže každý snadno připravit.

Tato publikace je nepostradatelným průvodcem pro každého, kdo se zabývá celostními a jemnohmotnými léčivými metodami.

Autor: Waltraud-Maria Hulke
Nakladatelství: Fontána
Vazba: brožovaná bez přebalu matná
Formát: 145 x 204 x 20 mm
Počet stran: 232

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky