Celestin drúza Madagaskar - 01  - 1
Celestin drúza Madagaskar - 01  - 2
Celestin drúza Madagaskar - 01 - 1/2Celestin drúza Madagaskar - 01 - 2/2

Celestin drúza Madagaskar - 01

Kód: BL-MAD-D-01
Celestin je kámen hlubokého klidu a míru. Jeho účinek je podoben křišťálově čisté chladivé vodě, nabité energií jasu z hvězd...
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
269 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Celestin drúza Madagaskar - 01

Tato nádherná drúza celestinu pochází z Madagaskaru. Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně ten, který vidíte na fotografiích.

Hmotnost 
94 g

Délka x šířka x výška vzorku
5,3 x 3,8 x 3,4 cm


Celestin je kámen hlubokého klidu a míru. Jeho účinek je podoben křišťálově čisté chladivé vodě, nabité energií jasu z hvězd. Celestin chladí vášně, nervozitu, stres, navozuje zklidnění až do těch nejhlubších úrovní. Nalezený klid však neznamená pasivitu, ale nastolení podmínek k nalezení a oživení toho nejlepšího, co v člověku je. Celestin oživuje původní bezstarostnou radost, která je člověku přirozená (takovou jsme měli v dětství). Učí, jak se na život dívat s lehkostí a z vyšší perspektivy (z duchovního pohledu), a jak v něm spatřit záblesky toho nejčistšího. Celestin rovněž pomáhá rozvíjet schopnost koncentrovat se pouze na to, co si naši pozornost zaslouží - tedy to nejčistší a nenechat se zlákat iluzorní hrou, která by nás chtěla svést z cesty za objevením našeho vyššího potenciálu. Čím je náš nejvyšší potenciál? Je to světlo naší duše. To ona je tím nejvznešenějším a nejčistším v nás. Vyplatí se ji hledat, neboť ona je ryzím Já člověka. Teprve u ní člověk nachází sám sebe a v návaznosti na to nachází i smysl a účel svého pobytu zde. Čím mohu být prospěšný? Čím bych mohl přispět tomuto světu? Co opravdu umím, co má smysl rozvíjet a o co se tu snažit? To jsou hluboké otázky, na něž zná pravdivou odpověď pouze duše člověka. 

O celestinu se také uvádí, že zlepšuje komunikaci, vztahy, tvořivost člověka, že čistí auru, učí, jak nabýt moudrosti, učí pravé víře ve Vyšší moc, tedy Boha. Rovněž se uvádí, že napomáhá kontaktu s andělskými a jinými duchovními bytostmi. Tyto všechny vyjmenované aspekty (a ještě tisíc dalších navíc) jsou naprostou samozřejmostí pro člověka, který hledá a nachází svou duši. Takový člověk totiž nachází Pravdu, on míří k tomu Nejvyššímu, k Bohu. A na této posvátné cestě se zcela vnitřně mění. Do jeho otevřeného srdce vstupuje Boží Síla a pro ni není nic nemožné. Kdo najde Boha ve svém nitru, našel všechno. Pravdu i trvalé štěstí, i Lásku, i Moudrost, tu opravdovou, i zdraví... zkrátka, jak se říká - dej Boha (svou Duši) na první místo a vše ostatní se samo poskládá.

Celestin a zdravotní oblast
Celestin přináší úlevu nejen nervům, ale celému tělu. Jeho vibrace přináší úlevu celkovou i úlevu od bolestí všeho druhu. Vibrace kamene odstraňují z těla jedovaté látky, pomáhají při léčbě zraku a sluchu, léčí krční čakru a zdravotní potíže v této oblasti, uvolňují svalové a duševní napětí.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Sušené byliny sáček - Šalvěj nať 100 g Sušené byliny sáček - Šalvěj nať 100 g Kód: BM-SAL-N-100
Léčivé účinky šalvěje znali již naši prapředkové, a to jak pro léčení,…
88 Kč
Health Link BIO Pupalkový olej 50 ml Health Link BIO Pupalkový olej 50 ml Kód: HL-014
Pupalkový olej je získáván ze semen pupalky dvouleté, která je pěstována v…
109 Kč
Svíčka Jin - Jang malá 6 x 10 cm Svíčka Jin - Jang malá 6 x 10 cm Kód: CAP-YINYANG610
Svíce takto označená energeticky působí a harmonizuje energie dvou protikladů…
89 Kč