CD - Druid - Medwyn Goodall

Připraveno k odeslání
356 Kč
Kód: HT-NWCD188
Výrobce: New World Music
Kategorie: Fantasy CD
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kaskádové potůčky prastarých zvuků, nepolapitelné speciální efekty a nádherné užití nástrojů vdechují život do posvátného a ctěného dědictví Druid. Vyvolávající síly starověkých stojících kamenů ze západu země této silné metafyzické hudby prozkoumávají vnitřní tajemství přírody a odhalují svět magie a legend. 

Atmosféra je velmi jemná a skutečně dělá starověké druidské prostředí způsobené vzdálenými pomalými bubnovými tempy, zpomalenými akordy, speciálními efekty a příležitostnými oblíbenými mužskými vokály.  
 
Mewyn Goodall je skladatel a hudebník, který se narodil v Yorkshire, Anglie. Začal skládat originální písně jako teenager se svou skupinou Trax a v dalších letech se naučil hrát na širokou škálu nástrojů včetně mandolín, klavíru, bicích, harfy, flétny, zvonkohry, Panovi flétny a vibrafonu. Své první album měl ve věku 26 let. Trumfl britské hubební žebříčky a prodal přes tři miliony alb. Jeho první album vzniklo v roce 1987 publikované New World Music. Nadále zůstává velmi plodným umělcem i po celé následující desetiletí.
Inspirovaný přírodou pracoval Medwyn stále z jedo studia ve venkovském Cornwallu.
 

1. Nine Maidens  ukázka
2. Mermaids Rock  ukázka
3. Nine Maidens - Reprise  ukázka
4. Celtic Dawn  ukázka
5. Trewa - Home of the Druids  ukázka

Celková délka: 41:53 min

MM

Facebook komentáře

Štítky