Buddha Good Luck, rek. jantar

Buddha Good Luck, rek. jantar

Kód: MINM-004936
Buddha znamená Osvícený, je to ten, kdo dosáhl spojení své duše s Bohem, velkou Jednotou. Co pro vás znamená výraz Blahobyt? Vnitřní bohatství duše, nebo pomíjivé kousky hmoty, které si mnozí z nás cení více než života samotného?
Připraveno k odeslání
162 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Buddha Good Luck, rek. jantar

Jantarová soška japonského Buddhy budí zdání blahobytu a z toho vycházejícího pocitu štěstí a radosti. Soška japonského Buddhy je mnohými chápána jako "magnet" na peníze, úspěch, zdraví a štěstí ve smyslu: "postavte sošku Buddhy právě na toto místo, a do vašeho života začne proudit vše, co si přejete". To se určitě může stát (jako druhotný efekt), ale ne bez vašeho přičinění. Soška není kouzelná, soška vám má především připomínat blaženost, která nastane po dosažení osvícení. To jen lidský rozum zaměnil tuto duchovní blaženost za radost z materiálních a pomíjivých věcí. Princip pomíjivosti je znám všem, protože skutečně vše pomine, a tělo, které mnozí považují za své skutečné Já, je jen smrtelný příbytek nesmrtelné duše. Nezapomínejme, že Buddha znamená Osvícený, nikoliv bohatý! Pouze vnitřní bohatství je bohatství skutečné, pravé a věčné.

Přejete-li si dozvědět se více o Buddhovi - Osvíceném, přečtěte si o něm v článku našeho slovníku.

Soška je vyrobena z rekonstruovaného jantaru, který je vyroben z lisovaných úlomků pravého jantaru. Nejedná se tedy o pravý jantar, který je podstatně dražší.

Délka x šířka x výška sošky
4 x 3 x 4 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky