Broušený pohárek onyx - aragonit 7,5 cm

Připraveno k odeslání
167 Kč
Kód: BL-KAT-3473
Kategorie: Výrobky z kamenů
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Broušený pohárek z pákistánského onyxu aragonitu (onyxového mramoru) je nádherným originálním dárkem! Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, je každý kousek barevně trochu jiný, každý je originál. Pohárek je vhodný jak pro konzumaci nápojů, tak pro ukládání drahocenných předmětů, například kamenů či šperků. Pohárek z onyxu aragonitu lze rovněž použít i pro rituální účely. Fantazii se meze nekladou.

Aragonit je kámen přiřazený planetě Mars a ohnivému živlu. Aragonit je ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje a dodává energii. Aragonit čistí energetické blokády, je výborný při stavech neklidu, napětí či zlostných stavech. Aragonit učí trpělivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Nabízí posilu a podporu, je rovněž vhodný jako podpora duchovního růstu a ocení ho také ti, kteří se učí disciplíně a zodpovědnosti. Aragonit zklidňuje, podporuje rovnováhu (stabilizace základní kořenové čakry Muladhara) a koncentraci. Aragonit pomáhá ukotvení lidí se sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Aragonit a léčení
Aragonit zahřívá a šíří energii po těle. Jeho působení má vliv na ukládání vápníku v těle, byl zaznamenán i blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Aragonit posiluje imunitní systém, ulevuje od bolesti a svalových křečí. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Celková výška x průměr 
7,5 x 5 cm

Vnitřní průměr a výška užitné části
3,5 x 4,5 cm

Facebook komentáře

Štítky