Broušená špice - Křišťál Himaláje 6 - 7,5 cm

Připraveno k odeslání
362 Kč
Kód: SVK-0085
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Hůlky mají schopnost soustřeďovat energii ve své špičce. Čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Broušenou špici lze použít jako špici akupunkturní, masážní, nebo jako harmonizátor do místnosti, ve které se učíte, pracujete, komunikujete s lidmi. Stačí ji postavit na vhodné místo a nechat působit.

Na této kartě zboží se nachází mix špicí vybroušených z himalájského křišťálu. Každá špice je svým vzhledem originální, uvedené parametry jsou orientační. Uvedená cena je za jednu broušenou špici. 

Délka x průměr cca
6 - 7,5 x  2 - 2,5 cm

Hmotnost cca
40 - 60 g

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Působení vibrací křišťálu 
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Čištění a nabíjení
Křišťál se čistí pod proudem vody, nejlépe přírodní, a protože miluje svit měsíce i slunce, je možné jej nabíjet libovolně dlouho na slunci i na měsíci. Pokud máte možnost, můžete křišťál ponořit do tekoucí vody (potůček, říčka) na kameny tak, aby byl ponořen (a čištěn) a zároveň na něj svítilo slunce. Křišťál takto ponechte hodinu i více. Bude vám nesmírně vděčný.

Facebook komentáře

Štítky