Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm  - 1
Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm  - 2
Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm  - 3
Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm - 1/3Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm - 2/3Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm - 3/3

Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm

Kód: BL-OAM7
Broušená miska z pákistánského onyxu aragonitu je vhodná jak pro čištění a nabíjení polodrahokamů nebo pro rituální účely, tak pro ukládání drahocenných předmětů, například jiných kamenů či šperků.
Poslední kusy na skladě!
171 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm

Broušená miska z pákistánského onyxu aragonitu (onyxový mramor) je skvělým dárkem pro každého milovníka kamenů. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, je každý kousek barevně trochu jiný, každý je originál. Kamennou misku lze použít jak pro čištění a nabíjení polodrahokamů nebo pro rituální účely, tak pro ukládání drahocenných předmětů, například jiných kamenů či šperků.  

Aragonit je kámen přiřazený planetě Mars a ohnivému živlu. Aragonit je ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje a dodává energii. Aragonit čistí energetické blokády, je výborný při stavech neklidu, napětí či zlostných stavech. Aragonit učí trpělivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Nabízí posilu a podporu, je rovněž vhodný jako podpora duchovního růstu a ocení ho také ti, kteří se učí disciplíně a zodpovědnosti. Aragonit zklidňuje, podporuje rovnováhu (stabilizace základní kořenové čakry Muladhara) a koncentraci. Aragonit pomáhá ukotvení lidí se sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Aragonit a léčení
Aragonit zahřívá a šíří energii po těle. Jeho působení má vliv na ukládání vápníku v těle, byl zaznamenán i blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Aragonit posiluje imunitní systém, ulevuje od bolesti a svalových křečí. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Celková výška x průměr x hloubka
3,8 x 9,5 x 3,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky