Broušená miska onyx - aragonit, 10 cm

Připraveno k odeslání
239 Kč
Kód: BL-OAM7
Kategorie: Výrobky z kamenů
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Broušená miska z pákistánského onyxu aragonitu (onyxový mramor) je skvělým dárkem pro každého milovníka kamenů. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, je každý kousek barevně trochu jiný, každý je originál. Kamennou misku lze použít jak pro čištění a nabíjení polodrahokamů nebo pro rituální účely, tak pro ukládání drahocenných předmětů, například jiných kamenů či šperků.  

Aragonit je kámen přiřazený planetě Mars a ohnivému živlu. Aragonit je ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje a dodává energii. Aragonit čistí energetické blokády, je výborný při stavech neklidu, napětí či zlostných stavech. Aragonit učí trpělivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Nabízí posilu a podporu, je rovněž vhodný jako podpora duchovního růstu a ocení ho také ti, kteří se učí disciplíně a zodpovědnosti. Aragonit zklidňuje, podporuje rovnováhu (stabilizace základní kořenové čakry Muladhara) a koncentraci. Aragonit pomáhá ukotvení lidí se sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Aragonit a léčení
Aragonit zahřívá a šíří energii po těle. Jeho působení má vliv na ukládání vápníku v těle, byl zaznamenán i blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Aragonit posiluje imunitní systém, ulevuje od bolesti a svalových křečí. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Celková výška x průměr x hloubka
3,8 x 9,5 x 3,5 cm

Facebook komentáře

Štítky