Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g  - 1
Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g  - 2
Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g  - 3
Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g - 1/3Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g - 2/3Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g - 3/3

Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g

Kód: CRYMA-17V75-71
Záhněda je kámen stability, rovnováhy a uzemnění. Její vibrace působí proti stresu, dodávají klid a jasnost potřebnou pro řešení reálných situací tady a teď.
Poslední kusy na skladě!
469 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Broušená krystalová hůlka - Záhněda 71 g

Léčitelské hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Hůlky soustřeďují veškerou energii ve své špičce, čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Pokud je hůlka používána pro léčení, platí pro ni potřeba pravidelného čištění a nabíjení kamene dvojnásobně.

Tato luxusní hůlka byla vybroušena ze speciálně vybraného kusu brazilské záhnědy. K dostání je právě ta hůlka, kterou vidíte na fotografiích.

Délka x šířka cca
8,3 x 3 cm

Hmotnost
71 g

Záhněda je kámen stability, rovnováhy a uzemnění. Její vibrace působí proti stresu, dodávají klid a jasnost potřebnou pro řešení reálných situací tady a teď. Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda je kámen, který velmi dobře pomáhá při stresu a také v průběhu nemoci - je dobré mít ji u sebe. Uzemňuje, stabilizuje, podněcuje obnovu původního stavu zdraví a rovnováhy. Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Čištění a nabíjení kamene
Záhnědu čistěte pod proudem vody, nabíjejte na slunci, nejlépe v blízkosti křišťálu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek jaspis červený, tamblovaný Náramek jaspis červený, tamblovaný Kód: BL-NARTK2CJ
Síla, vitalita, energie, stabilita, odolnost, ochrana, rovnováha, realizace…
57 Kč
Kitl Medovina 250 ml Kitl Medovina 250 ml Kód: KI-1321
Sladká medovina podle receptu slavného léčitele, pro zahřátí.
105 Kč
Svíčka s energií kamene Citrín, 6 x 10 cm Svíčka s energií kamene Citrín, 6 x 10 cm Kód: CAP-CITR6/10
Výborný společník pro pochmurné dny! Meditace s touto svíčkou Vás naplní…
89 Kč
Lapač snů - Vykladač, 34 cm Lapač snů - Vykladač, 34 cm Kód: PUCK-DCPA02P
Skvělý, vtipný a neotřelý lapač snů s designem Kocoura - vykladače karet bude…
317 Kč