Bio mladý ječmen z Nového Zélandu

Bio mladý ječmen z Nového Zélandu

Kód: ARCHIV-LF-1008-200
Bio mladý ječmen z Nového Zélandu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
899 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Bio mladý ječmen z Nového Zélandu

Mladý ječmen je instantní zelený nápoj, vyrobený ze sušené ječmenné trávy vypěstované v nejčistší přírodě Nového Zélandu, bez použití hnojiv a jiných chemických přípravků. Obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů, enzymů a je zdrojem životadárného chlorofylu a vlákniny. Schváleno Hlavním hygienikem ČR.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
Mladý ječmen z Nového Zélandu BIO (100%).

Nutriční hodonty na 100 g
Energie: 1054,1 Kj
Bílkoviny: 29,25 g
Tuky: 5,04 g / z toho nasycené: 0,62 g
Sodík: 50 mg
Sacharidy: 3,41 g / z toho cukry: 3,2 g
Vlákniny: 39,05 g

Dávkování
Pro dospělé 1-2 čajové lžičky 1-2x denně. Zalijte 200ml vody nebo džusu a vypijte, nejlépe na lačný žaludek. Zajištěte dostatečný přísun tekutin během dne. 

Upozornění
Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem. Výrobek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Skladování
Skladujte v suchu, temnu a chladnu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Velikost balení
200 g


 

Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.