Benediktinský likér, 500 ml

Benediktinský likér, 500 ml

Kód: ARCHIV-GINK-B1940
Likér je vyroben podle starých receptur a obsahuje přes třicet druhů léčivých rostlin.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
249 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Benediktinský likér, 500 ml

Výroba Benediktinského likéru v Benediktinském opatství Rajhrad u Brna navazuje na několik staletí starou tradici vycházející z hlubokých znalostí léčebných účinků rostlin. Námi předkládaný Benediktinský likér je vyroben podle starých receptur a obsahuje přes třicet druhů léčivých rostlin. Benediktinský likér je vyroben z prvotřídních bylin a jak bylo výše uvedeno z vlastní provenience. Staletími postupně korigovaná receptura benediktinskými bratry na základě zkušeností dovolila jednak harmonizovat blahodárné působení na lidský organismus a na příjemnou a nevtíravou chuť. 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Z důvodů zajištění maximální kvality, převážná většina těchto léčivých rostlin je vlastní provenience. Je plněn do 0,5 l tmavých láhví z důvodů zajištění ochrany degradace obsahu. Je k dostání i v miniaturním balení 0,1 l. Benediktinský likér je vyráběn přirozeným a tradičním způsobem výroby. Dlouhodobé zrání bylinných směsí v maceračních nádobách dává produktu nedostižitelnou příjemnou aromatickou vůni s jemnou nahořklou chutí.

Složení
Voda, jemný líh, cukr, směsi bylin

Použití
Benediktinský likér je několik staletí starý tradiční výrobek na bázi přírodních léčivých rostlin, prověřený staletími. V chlazeném stavu je vynikajícím aperitivem před jídlem a v teplotě kolem 18°C digestivem po jídle. Benediktinský likér nalezne své místo a uplatnění v moderní gastronomii při přípravě míchaných nápojů.

Upozornění
Obsah alkoholu 30 %.
 
Velikost balení
500 ml
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.