Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" Sleva - 1
Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" Sleva - 2
Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" Sleva - 3
Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" - 1/3Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" - 2/3Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" - 3/3

Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" Sleva

Kód: Sleva-011 Sleva
Broušená hůlka s andělem je k dispozici za zlevněnou cenu.
Poslední kusy na skladě!
Sleva 50%
Cena před slevou: 1.286 Kč
643 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Archandělská hůlka z lapisu lazuli - "Michael" Sleva

Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Archandělská hůlka z lapisu lazuli je zlevněna z důvodu provedené opravy. Hůlka byla rozlomená na tři části a je slepovaná. Lepení je naprosto dokonalé a není na první pohled patrné, jen při důkladném zkoumání (při natočení pod správným úhlem světla - viz fotografie). Hůlka je jinak zcela v pořádku, vhodná pro dekorační účely.Nádherná broušená hůlka s andělem je vyrobena z lapisu lazuli a čtyř peciček červeného granátu. Hůlka byla vyrobena jako archandělská, zasvěcena archandělu Michaelovi.

Archanděl Michael
Jméno Michael znamená v překladu "Ten, jenž se podobá Bohu" - je tedy dokonalým odrazem božské, chcete-li vesmírné dokonalosti. Atributy archanděla Michaela jsou váhy, symbol spravedlnosti a meč, kterým likviduje temnotu a všechny nízké energie. Před Michaelem se nic neschová, svým spravedlivým bystrým zrakem vidí všem až do hloubi duše. Jeho barvami jsou barvy ohně a také modrá, barva jasného myšlení. Zobrazován bývá v zářícím brnění s mečem, někdy i s vahami v druhé ruce. Témata, se kterými nám archanděl Michael pomáhá jsou: ego, strach, karma a víra.

Ego, strach a karma
Archanděl Michael nám pomáhá opustit naše egoistické postoje, vedoucí ke konfliktům (vnitřním i vnějším), strach a staré a nefunkční vzorce myšlení a jednání (mající často kořeny v minulých životech). Svým světelným mečem nám pomáhá tyto vzorce rozpustit, abychom mohli čerpat energii a sílu z Božské jednoty, které jsme přirozenou součástí. Archanděl Michael nás učí, jak se duchovně očistit, naladit se na energii Božské jednoty, a zůstat s ní ve spojení, ať se děje cokoliv. Přináší nám poznání, že pokud si chceme udržet svou vlastní Božskou jiskru a chceme -li být součástí Božské jednoty, musíme dodržovat určitá pravidla a vesmírné zákony.

Hmotnost hůlky
96 g

Délka x šířka hůlky
15 x 2 cm

Výška anděla
4 cm


Archandělskou hůlku dodáváme v dárkové polstrované krabičce.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.