Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron"  - 1
Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron"  - 2
Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron"  - 3
Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron" - 1/3Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron" - 2/3Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron" - 3/3

Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron"

Kód: SoD-826100095
Nádherná hůlka s andělem je vyrobena z horského křišťálu a čtyř peciček červeného granátu.
Výrobce: AngelStar
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.225 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Archandělská hůlka z křišťálu - "Metatron"

Nádherná hůlka s andělem je vyrobena z horského křišťálu a čtyř peciček červeného granátu. Hůlka byla vyrobena jako archandělská, zasvěcena archandělu Metatronovi, který má silnou a přesně zaměřenou energii. Dokáže motivovat a přiměje vás překonat váhavost a podniknout smělé kroky. Rozumí rovněž filosofii a dokáže vám vysvětlit takové věci, jako jsou pohnutky jiných lidí k jednání, či proč dochází k jistým situacím.

Archanděl Metatron
Metatron je jedním z mladších archandělů, význam jeho jména není zcela jasný. Pravděpodobně se jedná o proroka a spisovatele jménem Enoch, o kterém se v knize Genesis říká, že „chodil s Bohem", a že si za svého smrtelného života uchoval svou Bohem danou čistotu. Enoch byl rovněž učencem, který se zabýval nebeskými tajemstvími, sám Bůh ho doprovodil do sedmého Nebe, do nejvyšší úrovně, aby tam sídlil a pracoval. Enoch dostal křídla a byl proměněn v důležitého archanděla jménem Metatron. Protože byl Enoch na Zemi zručným a poctivým spisovatelem, dostal podobné zaměstnání i na nebesích: aby zaznamenával vše, k čemu došlo na Zemi, a udržoval akašickou kroniku (známou rovněž jako Kniha života). Enoch má za úkol shromažďovat a pořádat tyto materiály.

Metatron je horlivý, energický anděl, který neúnavně pracuje na tom, aby pomáhal obyvatelům zeměkoule. Jedná jako prostředník mezi Nebem a Zemí, protože má rozsáhlé zkušenosti jak jako člověk, tak jako anděl. Proto nám pomáhá pochopit, jak to vypadá na nebesích i jak pracovat s říší andělů. Metatron má rovněž ve svém srdci zvláštní místo pro děti, především ty, které mají talent pro duchovní záležitosti. Pomáhá zesnulým dětem při přechodu do Nebe a živým dětem k tomu, aby se měly rády a dokázaly se více soustředit. Pomáhá rovněž dětem k duchovnímu uvědomění a ke kultivaci nadání k duchovním záležitostem.Potenciál léčitelské nebo magické hůlky se skrývá především v čistotě úmyslů toho, kdo ji používá. Magické či léčitelské hůlky jsou již od nepaměti úzce spjaty s praxí šamanů, mágů, čarodějek a léčitelů. Magická hůl či hůlka je neodmyslitelým symbolem vůle, síly a moci léčitele nebo mága, působí jako kondenzátor jeho síly a vůle. S její pomocí ovlivňuje tu či onu zvolenou sféru. Taková hůlka slouží k léčení nemocí, odvracení nepříznivých vlivů, pro ovlivňování živých bytostí zde na zemi či evokování bytostí z vyšších sfér. Hůlku lze nabít vůlí, vlastnostmi či kvalitami, živly, světelným fluidem či akášou.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Hmotnost hůlky
92 g

Délka x šířka hůlky
15 x 2 cm

Výška křišťálového anděla
4 cm

Archandělskou hůlku dodáváme v dárkové polstrované krabičce.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek Květ Života - Diagram síly Přívěsek Květ Života - Diagram síly Kód: ABI-15a-010
Jak se projevují duchovní principy v materiálním světě? Jakým způsobem lze…
218 Kč
Pyramida Serpentin, 8 cm Pyramida Serpentin, 8 cm Kód: BL-PSN8
Serpentin je kámen blahodárně působící na oblast citů a vztahů. Velká pyramida…
369 Kč
Nálepka set 4 + 1 - Květ života, zlatá Nálepka set 4 + 1 - Květ života, zlatá Kód: SAR-TS011
Květ Života je symbolem posvátné geometrie. Používá se pro meditace, harmonizaci…
140 Kč