Podívejte se do kategorie Andělé

Archanděl Michael v kameni  - 1
Archanděl Michael v kameni  - 2
Archanděl Michael v kameni - 1/2Archanděl Michael v kameni - 2/2

Archanděl Michael v kameni

Kód: HT-AS17153
Archanděl Michael pomáhá likvidovat naše egoistické postoje, vedoucí ke konfliktům, strach a staré a nefunkční vzorce myšlení a jednání (kořenící často v minulých životech). Učí, jak se očistit a přijímat pomoc od Božské Jednoty, jejíž jsme součástí.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
193 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Archanděl Michael v kameni

Archandělský kámen s archandělem Michaelem
Archandělský kámen - to je malá, do detailu velice precizně zpracovaná figurka archanděla Michaela, která je zalita v oblém pryskyřičném kamínku. Ve chvílích nejistoty a beznaděje, ve chvílích, kdy necítíš dost sil a energie, aby jsi čelil své životní situaci a problémům, požádej tohoto mocného archanděla o pomoc. Archandělský kámen s archandělem Michaelem můžeš nosit stále při sobě, třeba v kapse, nebo ho umístit na nějaké vhodné místo, kde ho budeš mít stále na očích.

Archanděl Michael
Jméno Michael znamená v překladu "Ten, jenž se podobá Bohu" - je tedy dokonalým odrazem božské, chcete -li vesmírné dokonalosti. Atributy archanděla Michaela jsou váhy, symbol spravedlnosti a meč, kterým likviduje temnotu a všechny nízké energie. Před Michaelem se nic neschová, svým spravedlivým bystrým zrakem vidí všem až do hloubi duše. Jeho barvami jsou barvy ohně a také modrá, barva jasného myšlení. Zobrazován bývá v zářícím brnění s mečem, někdy i s vahami v druhé ruce. Témata, se kterými nám archanděl Michael pomáhá jsou: ego, strach, karma a víra.

Ego, strach a karma
Archanděl Michael nám pomáhá opustit naše egoistické postoje, vedoucí ke konfliktům (vnitřním i vnějším), strach a staré a nefunkční vzorce myšlení a jednání (mající často kořeny v minulých životech). Svým světelným mečem nám pomáhá tyto vzorce rozpustit, abychom mohli čerpat energii a sílu z Božské jednoty, které jsme přirozenou součástí. Archanděl Michael nás učí, jak se duchovně očistit, naladit se na energii Božské jednoty, a zůstat s ní ve spojení, ať se děje cokoliv. Přináší nám poznání, že pokud si chceme udržet svou vlastní Božskou jiskru a chceme -li být součástí Božské jednoty, musíme dodržovat určitá pravidla a vesmírné zákony.

Přesekávání éterických pout, jež nás váží k druhým osobám
Možná, že to necítíme, ale každý člověk, s nímž jsme něco citově prožili, s námi zůstává i nadále spojen prostřednictvím jakéhosi éterického vlákna (představme si ho jako dutou trubici, která vede od nás k němu a zpět). Éterická vlákna jsou tím silnější, čím intenzívnější a delší byl nebo je náš vztah s oním člověkem. Jestliže jsou naše vzájemné vztahy plné lásky a porozumění, pak vlákny obousměrně proudí léčivá energie. Většina našich vztahů je však poznamenaná zklamáním, přetvářkou a strachem a tak k nám proudí prostřednictvím těchto vláken a trubic jed hněvu a strachu, nebo člověk na druhém konci odsává naši energii. Můžeme se cítit unaveni, bez energie, jakoby hluší a tupí.

Pouta strachu
Jsme -li poutáni k nějakému člověku nebo předmětu na základě strachu, vytváříme tím spirituální šňůry, které této osobě či předmětu brání odejít z našeho života nebo se změnit. Tato pouta, založená na strachu jsou nezdravou součástí vztahu, vyčerpávají oba zúčastněné a brání jim ve změně, proto je dobré se jich zbavit. Pozor! To neznamená rozvod, rozchod či opuštění dané osoby, jde jen o uvolnění nezdravé části vztahu, která nedovolí ani jednomu volně dýchat.

Archanděl Michael - mistr v přesekávání pout
Požádejme archanděla Michaela o jeho pomoc, neboť on je tím, kdo nosí meč, aby tato pouta přetnul a oba zúčastněné zahrnul léčivou energií. Ale pozor, musíte být opravdu ochotni vzdát se zášti a hněvu, musíte opravdu chtít odpustit. Meč archanděla Michaela má moc přetnout všechna pouta k negativitě. Obraťme se tedy k němu:

"Obracím se teď na tebe, archanděli Michaeli. Prosím tě, přesekni pouta strachu, která mě připravují o moji sílu a vitalitu". Jsem ochoten směnit veškerou bolest za mír. Prosím, ať mír nyní nahradí jakoukoliv bolest."

Mezitím, co jsou pouta přesekávána, tiše čekejte a představujte si před svým vnitřním zrakem tváře dotyčných lidí. Jakmile pocítíte příliv energie a čerstvosti, budete vědět, že práce je skončena. Poděkujte za jeho pomoc.
 
Velikost kamene
4 cm
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tarot archandělů - Doreen Virtue Tarot archandělů - Doreen Virtue Kód: KOS-tar-an
Tato tarotová sada je určena pro citlivé jedince, kteří potřebují dodat odvahu a…
499 Kč
Pyramida MYSTIQUE - tygří sklo 33 mm Pyramida MYSTIQUE - tygří sklo 33 mm Kód: CRYMA-269PY35
Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem,…
234 Kč
Orgonitová pyramida 5 cm, spiral - smaragd Orgonitová pyramida 5 cm, spiral - smaragd Kód: GM-pyr-5-SMAR
Nádherná pyramida tajemného vzezření je vyrobena z kvalitní křišťálové…
482 Kč
Přívěsek orgonit - Bílý Strom Přívěsek orgonit - Bílý Strom Kód: GM-OR-998
Orgonitový přívěsek s Bílým stromem přináší energii, sílu, stabilitu a…
511 Kč