Archanděl Gabriel v kameni  - 1
Archanděl Gabriel v kameni  - 2
Archanděl Gabriel v kameni  - 3
Archanděl Gabriel v kameni - 1/3Archanděl Gabriel v kameni - 2/3Archanděl Gabriel v kameni - 3/3

Archanděl Gabriel v kameni

Kód: HT-AS17151
Kráčíte ke světlu? Chcete už se konečně zbavit zátěže minulosti, očistit se od všeho špatného, rozvinout kvality svého srdce a býti konečně svobodnými? Pak je právě pro Vás archanděl Gabriel tím nejlepším průvodcem.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
186 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Archanděl Gabriel v kameni

Archandělský kámen s archandělem Gabrielem
Archandělský kámen - to je malá, do detailu velice precizně zpracovaná figurka archanděla Gabriela, která je zalita v oblém, na dotek velmi příjemném pryskyřičném kamínku. Archandělský kámen s archandělem Gabrielem můžeš nosit stále při sobě, třeba v kapse, nebo ho umístit na nějaké vhodné místo, kde ho budeš mít stále na očích.

Archanděl Gabriel - Boží posel a zvěstovatel
Jméno archanděla Gabriel v překladu znamená „Boží síla“. Tento archanděl má svůj původ v judaismu (jeho atributy jsou atributy oheň, zlato, stříbro a měsíc), ze kterého byl převzat křesťanstvím (jeho atributem je lilie), i když evangelíky není uznáván. Gabriel je znám i v islámu. Gabriel (který je ženského pohlaví), je andělem, jenž přinesl zprávu Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský. Byl to rovněž archanděl Gabriel, kdo nadiktoval Mohammedovi duchovní text islámu - Korán. V důsledku toho vešel Gabriel ve známost jako andělský posel. 

Archanděl Gabriel a probíhající transformace
Archanděl GabrielEnergie archanděla Gabriela, jehož energie je podobna energii Matky Marie, odpovídá uskutečnění ženské části bytosti a vychází ze srdce, ze kterého stoupá směrem vzhůru. Tento archanděl je v klasické hierarchii, jako jediný ze vznešených sedmi archandělů, jednoznačně zažívaný jako ženská bytost. Archanděl Gabriel je andělem zvěstování, jenž nás spojuje svým sněhobílým světlem s nebeskou milostí. Archanděl Gabriel je ten z archandělů, jehož vliv na Zemi v poslední době neustále roste. Je to právě Gabriel, kdo nás provádí probíhající transformací, transformací, která zvyšuje frekvenci pozemské úrovně. Gabriel je tím, kdo je naším průvodcem při vzestupu našich duší, vede nás na naší cestě ke světlu Boží milosti. Když otevíráme své srdce nebeské milosti, zbavujeme se zátěže minulosti (karmy), rozpouští se všechny bloky, strach a svazující představy, naučíme se odpouštět. Pokud otevřeme svá srdce, vstoupí do něj boží milost, která koná zázraky. Jsme svobodni. Pochopíme, že představa trestajícího Boha je mylná, neboť žádný takový Bůh neexistuje, existuje jen Boží milost, energie nejčistší lásky, před níž není nikdo ničím vinen, a všichni jsou si rovni.

Archanděl Gabriel nás vyzývá
Otevřete svá srdce a nechejte do nich proniknout Boží milost. Otevřete svá srdce, srdce, ve kterých se nahromadily zlostné emoce, jedy, zoufalství, smutky, strachy. To ony vás blokují, to ony stojí v cestě vašemu štěstí, na které však máte právo, protože jste součástí Boha. Přijměte nynější stav svého srdce, neklaďte tomu odpor, otevřete své srdce takové, jaké je a vystavte ho paprskům Boží milosti. Nechejte se osvobodit. Pokud toto léčení podstupujete, možná se rozpláčete, nebo pocítíte fyzickou nevolnost, či bolesti v různých částech těla. Přijměte je, nepotlačujte je, protože takto se vaše tělo čistí. Když začne energie archanděla Gabriela proudit ze srdce vzhůru, začnou se odhalovat ženské části naší bytosti. Rozvíjíme obětavost a pokoru, odpouštíme sobě a ostatním, akceptujeme, že se věci dějí tak, jak se dějí, a přijímáme Boží sílu, která se rodí z mateřské lásky.
 

Archanděl Gabriel a cesta za světlem Boží Milosti

Materiál
pryskyřice
 
Velikost kamene
4 cm
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky