Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm - 1/2Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm - 2/2

Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm

Kód: PUCK-LANT26
Nádherná bílá patinovaná arabská lampa s osmi stěnami, vyplněnými čirými skly, je nádhernou dekorací do bytu každého milovníka orientu.
Poslední kusy na skladě!
635 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko bílá patina - 27 cm

Nádherná bílá patinovaná arabská lampa s osmi stěnami, vyplněnými čirými skly, je nádhernou dekorací do bytu každého milovníka orientu. Arabská lampa se zapálenou svíčkou uvnitř dokáže vykouzlit skutečně velmi inspirativní a neopakovatelnou atmosféru - vřele doporučujeme! 

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději malou - stačí čajová. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Použití
Arabská lampa je určena především pro dekoraci do interiéru, lze ji však použít i v exteriéru. Najděte místo, kde bude lampa stát či viset a upevněte ji. Zkontrolujte že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Nepokládejte na hořlavý povrch! Otevřete dvířka lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato malá arabská lampa je určena pro svíčku do max. 5 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov příliš rozehřívat.

Výška x šířka lampy
27 x 12 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky