Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 3
Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 1/3Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 2/3Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 3/3

Arabská lampa, Maroko - 60 cm

Kód: PUCK-LANT41
Tato 60ti centimetrová kráska s barevnými skly je naprosto jedinečným kouskem v naší nabídce arabských lamp. Luxusní dárek pro každého milovníka orientální atmosféry!
Poslední kusy na skladě!
1.054 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko - 60 cm

Tato velká arabská lampa je naprosto jedinečným kouskem v naší nabídce arabských lamp. 60 cm vysoká lampa s barevnými skly, díky kterým vytváří zcela neopakovatelnou atmosféru, bude úžasným dárkem pro každého skutečného milovníka orientální atmosféry. Doporučujeme!

Použití
Arabská lampa (nafocená z více stran) je určena především pro dekoraci do interiéru, lze ji však použít i v exteriéru. Najděte místo, kde bude lampa stát či viset a upevněte ji. Zkontrolujte že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Nepokládejte na hořlavý povrch! Otevřete dvířka lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato arabská lampa je určena pro svíčku do max. 7 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov příliš rozehřívat.

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději malou - stačí čajová. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Výška x šířka lampy
60 x 12,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky