Fantasy šperky

Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko - 60 cm  - 3
Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 1/3Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 2/3Arabská lampa, Maroko - 60 cm - 3/3

Arabská lampa, Maroko - 60 cm

Kód: PUCK-LANT41
Tato 60ti centimetrová kráska s barevnými skly je naprosto jedinečným kouskem v naší nabídce arabských lamp. Luxusní dárek pro každého milovníka orientální atmosféry!
Připraveno k odeslání
1.054 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko - 60 cm

Tato velká arabská lampa je naprosto jedinečným kouskem v naší nabídce arabských lamp. 60 cm vysoká lampa s barevnými skly, díky kterým vytváří zcela neopakovatelnou atmosféru, bude úžasným dárkem pro každého skutečného milovníka orientální atmosféry. Doporučujeme!

Použití
Arabská lampa (nafocená z více stran) je určena především pro dekoraci do interiéru, lze ji však použít i v exteriéru. Najděte místo, kde bude lampa stát či viset a upevněte ji. Zkontrolujte že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Nepokládejte na hořlavý povrch! Otevřete dvířka lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato arabská lampa je určena pro svíčku do max. 7 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov příliš rozehřívat.

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději malou - stačí čajová. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Výška x šířka lampy
60 x 12,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky