Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 3
Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 4
Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 5
Arabská lampa, Maroko - 46 cm  - 6
Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 1/6Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 2/6Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 3/6Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 4/6Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 5/6Arabská lampa, Maroko - 46 cm - 6/6

Arabská lampa, Maroko - 46 cm

Kód: PUCK-LANT20
Zůstali jste uhranuti světlem kouzelné arabské lampy? Není divu, i nás uhranulo její tajemné světlo. Tato velká závěsná arabská lampa bude dostatečně luxusním dárkem pro každého skutečného milovníka orientální atmosféry.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.279 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko - 46 cm

Zůstali jste uhranuti světlem kouzelné arabské lampy? Není divu, i nás uhranulo její tajemné světlo. Tato velká závěsná arabská lampa bude dostatečně luxusním dárkem pro každého skutečného milovníka orientální atmosféry. Garantujeme vám, že jakmile do lampy vložíte zapálenou svíčku a odlesky světel promění váš byt v inspirativní a neodolatelné místo, nikdo od ní nebude chtít odtrhnout zrak. Návštěvy nebudou chtít odejít. Kdo by také odcházel, když je svědkem tak úžasného zážitku? angel
 

Použití
Arabská lampa je určena jak pro dekoraci interiéru, tak pro použití v exteriéru - například se může dobře vyjímat v zahradním altánku. Najděte místo, kde bude lampa viset a dobře ji upevněte. Zkontrolujte, že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Otevřete dvířka (viz foto) lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato arabská lampa je určena pro větší svíčky do max. 15 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov rozpalovat.

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději menší než větší. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Výška x šířka lampy
46 x 16 cm

 

 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky