Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 3
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 4
Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 1/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 2/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 3/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 4/4

Arabská lampa, Maroko - 26 cm

Kód: PUCK-LANT18
Kouzelná arabská lampa potěší nejen milovníky orientu - díky vložené svíčce se váš byt promění v místo plné orientálního kouzla. Garantujeme vám, že od lampy nikdo nebude chtít odtrhnout zrak.
Připraveno k odeslání
665 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko - 26 cm

Kouzelná arabská lampa s barevnými skly potěší nejen milovníky orientu - díky vložené svíčce se váš byt promění v místo plné orientálního kouzla. Garantujeme vám, že od lampy nikdo nebude chtít odtrhnout zrak. Tato arabská lampa z kovu a skla bude v každém bytě skutečně nepřehlédnutelná.

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději menší. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Použití
Arabská lampa je určena především pro dekoraci do interiéru, lze ji však použít i v exteriéru. Najděte místo, kde bude lampa stát či viset a upevněte ji. Zkontrolujte že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Nepokládejte na hořlavý povrch! Otevřete dvířka (viz foto) lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato arabská lampa je určena pro svíčku do max. 10 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov rozpalovat.

Výška x šířka lampy
26 x 13,5 cm

 

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky