Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 1
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 2
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 3
Arabská lampa, Maroko - 26 cm  - 4
Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 1/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 2/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 3/4Arabská lampa, Maroko - 26 cm - 4/4

Arabská lampa, Maroko - 26 cm

Kód: PUCK-LANT18
Kouzelná arabská lampa potěší nejen milovníky orientu - díky vložené svíčce se váš byt promění v místo plné orientálního kouzla. Garantujeme vám, že od lampy nikdo nebude chtít odtrhnout zrak.
Poslední kusy na skladě!
665 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská lampa, Maroko - 26 cm

Kouzelná arabská lampa s barevnými skly potěší nejen milovníky orientu - díky vložené svíčce se váš byt promění v místo plné orientálního kouzla. Garantujeme vám, že od lampy nikdo nebude chtít odtrhnout zrak. Tato arabská lampa z kovu a skla bude v každém bytě skutečně nepřehlédnutelná.

Bezpečnostní opatření
Prosíme, dbejte, aby byla lampa skutečně mimo dosah dětí a zvířat - obzvláště, pokud v ní hoří svíčka. Svíčku používejte raději menší. Čím větší svíčku do lampy vložíte, tím více bude plamínek zevnitř rozehřívat kov, pozor na popálení! Raději si vyzkoušejte různé svíčky a vyberte tu, kterou vyhodnotíte jako bezpečnou. Od lampy nikam neodcházejte, průběžně ji kontrolujte.

Materiál
kov, sklo

Použití
Arabská lampa je určena především pro dekoraci do interiéru, lze ji však použít i v exteriéru. Najděte místo, kde bude lampa stát či viset a upevněte ji. Zkontrolujte že se v okolí nenachází hořlavé předměty. Nepokládejte na hořlavý povrch! Otevřete dvířka (viz foto) lampy, vložte do ní svíčku a zapalte ji. Dvířka lampy zavřete a zkontrolujte, zda plamínek nehoří příliš vysoko. Tato arabská lampa je určena pro svíčku do max. 10 cm. Větší nepoužívejte, nebo se bude kov rozpalovat.

Výška x šířka lampy
26 x 13,5 cm

 

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky